2733
2734

بالاجا حاشا میکنه ولیدیگه همه میفهمن ژوان هم میفهمه 

رباب ب پدر شوهرش نیگه باشه خونه را برای من بسازید من میرمبا بچه هام پدر شوهرش شروع میکنه ب ساختن خونه ک ژوان میگه نرو بهش میگه چرا میخام با بچه هام خوش باشم 

بالاجا دیگه باردار نمیشه 

یبار باهم حرف میزنن بالاجا ب رباب میگه من همش حسودی میکردم دوست داشتم جات باشم برا همین این کارو کردم

کم کم باز ژوان با رباب روابطش بهتر میشه 

بالاجا ک خوشی اونا میبینه خودکشی میکنه تو پنجاه سالگی 

و‌رباب و ژوان دوباره عین اول ازدواجشون عشقشون شروع میشه 

توی ۷۲سالگی کور میشه رباب و‌تا ۰۸سالگی‌میمومه با ژوان 

۸۰سالگی میمیره و ژوان ۹۰سالگی میمیره و میگن تا اخر عمرش هررور سر قبر رباب گریه میکرده 

اینم بالاخره پایان داستان 😀😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی ۷۲سالگی کور میشه رباب و‌تا ۰۸سالگی‌میمومه با ژوان  ۸۰سالگی میمیره و ژوان ۹۰سالگی میمیره و ...

مرسی گلم اوف راحت شدما😊

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2728
والا منم لینک اینستاگرام داستانشو گذاشتم کسی نیومد بخونه نمیدونم دقیقا چی میخواهید دوست دارید یکی دق ...

سلام من ازین کامنتی که گذاشتید‌ اومدم لینک این زمان رو ورداشتم دارم میخونم.حق داشتن ترکوندن بعصی جاهاش‌مناسب سایت نبود

ببخشید.

حلال کنید.قبلش اجازه نگرفتم🤗🤗

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
والا منم لینک اینستاگرام داستانشو گذاشتم کسی نیومد بخونه نمیدونم دقیقا چی میخواهید دوست دارید یکی دق ...

لینکشو بزار چیه داشتان منم بخونم

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

سلام خوبی 

چخبر بچت خوبه

اخر ب فامیلتون پول دادی

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2738