2733
2734
عنوان

از انتظار خسته شدم پس چرا مامان نمیشم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 105 پست
تزدیک دوسال پلی کیستیکم شوهرمم واریسکول راضی به عمل نمیشه 

خب اونم باید راضی سه ؛ یه طرفه که فایده نداره؛ حالا که شوهرت راضی به عمل نیست؛ اول از طریق طب سنتی برو اگر جواب نگرفتی عمل کنی؛ شنیدم زالو انداختن واسه واریکوسل خوبه

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجوری سخته شما هم درمان بشین همسرتونم راضی کنین عمل کنه با واریکوسل سخته

فعلا همه فکرو ذکرش شده خونه ساختن حتی این ماه هم دارو نخورد ۱میلیون هزینه داروهاش شد 

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2731
خب اونم باید راضی سه ؛ یه طرفه که فایده نداره؛ حالا که شوهرت راضی به عمل نیست؛ اول از طریق طب سنتی ب ...

خجالت میکشه میترسه ابجیاش بفهمن که مشکل داریم چون ما همش گفتمی بچه نمیخواییم ولی اونا میگن اینا مشکل دارن بچه دار نمیشن الکی میگن بچه نمیخواییم

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
خجالت میکشه میترسه ابجیاش بفهمن که مشکل داریم چون ما همش گفتمی بچه نمیخواییم ولی اونا میگن اینا مشکل ...

وا خب به کسی نگین اصلا یه عمل یک ساعت راحت هست

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
پس تو انقدر عجله نکن چه خبرته 

ن خسته شدم دیگه هم از تنهایی هم از کنایه های خونواده ها دعام کن تو رو خدا

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻
خجالت میکشه میترسه ابجیاش بفهمن که مشکل داریم چون ما همش گفتمی بچه نمیخواییم ولی اونا میگن اینا مشکل ...

اگر خودتون نگین؛ از کجا می‌خوان بفهمن؟ 

مگه پیش هم زندگی میکنید؟ 

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
2738
وا خب به کسی نگین اصلا یه عمل یک ساعت راحت هست

متاسفانه نزدیک هم هستیم میترسم متوجه بشن

اگر خودتون نگین؛ از کجا می‌خوان بفهمن؟  مگه پیش هم زندگی میکنید؟

نه نزدیک هم 

ترس بیخودیه؛ درمان رو جدی بگیر تا خدای نکرده وضعیت بدتر نشده

ن خسته شدم دیگه هم از تنهایی هم از کنایه های خونواده ها دعام کن تو رو خدا

باشه عزیزم حتما،توام دعا کن عزیزم🙏🙏🙏

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

نبابا انشاله نمیشن بلاخره که باید برین خب!

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه

دوست داشتی امضام رو بخون 

👈نکات پزشکی که باید هر مامانی بدونه  لمس کن لینکه👉هرکس اومدتوتاپیکم مزاج شناسی روبخونه/صفحات پرکاربرد:🤰میدونیدبعدزایمان چکارکنید؟38*روش بارداری اسلامی،علل سقط وناباروری78،79مصلحهاوطبع غذا14،10،12مزاج شناسی 39_جوش وپوست=17،32،51،55،57_🚼پوشک گرفتن٣3،47_عفونت زنانه34_😋تغذیه کودک19،47،61،46،15،7،8،9،10،12، 6_🤰بارداری47،57،46،40،30،58،61،54_رشدجنین98_🤢ویار23،74_🔴درمان قاعدگی دردناک وشدید95، 86،37،35،58،30_🔴خونسازها104_عفونت ادراری34،36_مزاج غذاها36،32_🤱ازشیرگرفتن74،36_🤒تب46،1،61،106_تیرگی زانووزیربغل57،60_ختنه61_اعصاب وتیک60_قرص اورژانسی62_🤪جویدن ناخن60_👣ترک پا58_گل مژه55،57_رفلاکس کودک47،19_محاسبه بارداری53_👁️👁️سیاهی وگودی زیرچشم53،57، 48_👶زردی19،28_👄ترک لب43_آبله مرغان29_لکه پوست32_😖یبوست نوزاد47_💩 یبوست9،40،33،29،47_💩اسهال29،47،7،14 19_کولیک43،47_درمان خانگی29،35،43_سنگ صفرا54_مزه دهان61_خلط حلق56_پاکسازی بدن32_آفت47،48_نازایی57_رژیم دخترزایی پسر زایی10،16_اگزما75_🍬دیابت،قندبارداری 74و75_🤧آلرژی وآسم90_🤒تب دندون90_رژیم چاقی101_😷سرماخوردگی،کروناوٱمیکرون،13،6، 19،21،105,106،100_سرفه 95🗣️توروبیکابانام"نکات پزشکی که هرمامانی باید بدونه" کانال زدم،قابلیت جستجوداره،میتونیدمطلبی که میخوان راحت بخونید😉آیدی کانال روبیکام👇https://rubika.ir/manmamnam🎌☯️ورودبه تاپیک فنگشویی وقانون جذبم☯️
نبابا انشاله نمیشن بلاخره که باید برین خب!

شوهرم میگه بریم خونه جدیدمون اون وقت میرم عمل میکنم ‌میگه الانم اگه عمل کنم باز مجبورم سنگینی جابجا کنم بی فایدس

2706