2733
2734

بچه ها من عاشق نی نی هستم ۲سال خودم نخواستم الآنم که میخوام ۲ماهه توی اقدامم مشکلی نداریم همه چیز درسته ولی چرا توی دلم خبری نیست...

یه کم زیر دلم چندروز پیش تیر میکشید فکر کردم درد لانه گزینی باشه،امروز که ۴روز مونده به موعدم بی بی چک زدم منفی شد حالم گرفته شد...سیکلم ۳۲روزس،یعنی ۳۳بود ماهه پیش شد ۳۲روزه...

یه کم دلخورم از خودم که چرا ۲سال نخواستم البته جلوگیری طبیعی بود،یه کمم از خدا دلگیرم،منتظر خبر شادم توی این وضعیت کرونا میخوام خوشحال بشیم،دلم خیلی نی نی میخواد احساس میکنم الآن آمادگی قبول مسئولیت نی نی رو دارم درحالی که قبلا نداشتیم😔

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نگران نباش عزیزم دو ناه که چیزی نیست..فقط باید بی خیال باشی...چند سالته...؟

۳۰ سالمه....خسته شدم خسته

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

۲ماهه اقدامی؟ چه لوسی 

اگه استرسی نکنی خودتو و صبر داشته باشی حامله میشی من شنیدم که بخاطر استرس ۲ساله باردار نشدن پ انقد لوس نباش خب؟  

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2738

همدردیم😭😭😭😭

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻

عزیزم امیدوار باش مامان میشی دوماه اقدام ک چیزی نیست.چه قدر هستن چند سال صبر میکنن تا نتیجه میگیرن.

خودتونو تقویت کنید و اقدامتون مرتب باشه إن شأالله مامان میشید. 

کسانی که زیبایی اندیشه دارند، زیبایی تن را به نمایش نمی‌گذارند.
گلم‌ دوماه؟😐 ملت دوسال پنج سال ده سال اقدامن 

اونا صبورن من کلا عجولم اگه این ماه نشه یه مدت اقدام رو بیخیال میشم واقعا

2706