2733
2739

بهتر از دستای منه که بلانسبت شبیه دستای میمونه😭😭

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

چقد دستاتون خوشگله

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی خوشگله ارزو داشتم دستام مث شما بود

کاش همه اینجوری ببیننش 

ولی کلا دستات خیلی نازه 

ناشکری نکن عزیزم

2738
بامنی؟😅قابل نداررره🤣😄

اره عزیزم❤🌷😍

خخخ صابحش لازم داره😂😂

بازوهام خوبه همه جام خوبه و اصلا لاغر نیس ولی نمیدونم چرا مچ دستم تا ارنج ضعیفه

عزیزم باید خودتو دوست داشتهه باشی 80 درصد زیبایی چیزیه ک راجع ب خودت فک میکنی و بقیه هم همون فکر رو خواهند کرد، دفعه بعد که گفت دستات اینطور اونطور بگو مهم نیس من خودم ک خیلی دستامو دوس دارم،و جدای از این چیزا و این ک هر آدمی زیبایی خودش رو داره واقعا دست ظریف ی چیز دیگس

بزرگترین دشمن زنان، زنان احمق هستند🕊️