2733
2734
عنوان

امشب شوهرم میخواست منو جاریامو اشتی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 54 پست
ببخشیدا یکم بچه گانه تر از سنت هم رفتار کردی شوهرت با این کارش بیشتر از تو .الان اونا با این کار غرو ...

یکیشون گریه کرد یکیشونم میگغت کاربه کارت ندارم

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خودتو کوچیک کردی.پاشدین رفتین گفتین چرا از من متنفری؟  ووااای خدایا چقدر بچه ای شما باید ...

مادرشوهرم دعوت کرد ما خونه ی اونا نبودیم خونه ی مادرشوهرم بودیم اونام اونجا بودن

2728
نکات منفی رو دور بریزیم باریکلا شوهر خوبی داره چشم کف پام موقعی که نیستی ام پشتته قدرشو بدون خیلیا ا ...

بخدا زبونم مو دراورد از بس بهش گفتم قبلنا میگفت زنداداشام خوبن ازشون یاد بگیر

مادرشوهرم دعوت کرد ما خونه ی اونا نبودیم خونه ی مادرشوهرم بودیم اونام اونجا بودن

همون دیگه، باید بگی فلان موقع احترام منو نگه نداشتن منم نمیام اونجا نه اینکه بری بگی چرا از من متنفری

چیزی نگو رحم کنید به خودتون و اطرافیانتون وضعیت کرونا رو نمیبینید؟  واقعا زبونم قاصره🙄🙄🙄

ان شاالله من کرونا بگیرم برم اوناروهم مبتلا کنم خوذمم بمیرم از دست خانوادی شوهر نجات پیدا کنم

همون دیگه، باید بگی فلان موقع احترام منو نگه نداشتن منم نمیام اونجا نه اینکه بری بگی چرا از من متنفر ...

خب تینم گفتم بهشون که یهم احترام نمیذارن.حالا نمیدونم دفعه ی دیگه برم چطور برخورد میکنن

2740
بخدا زبونم مو دراورد از بس بهش گفتم قبلنا میگفت زنداداشام خوبن ازشون یاد بگیر

الان با وجود حرفایی که زدن فهمیدی که اینا یه مشت چاخان گو خاله زنکن تو تنها کاری که میتونی بکنی و به صلاحه اینه که سیاست داشته باشیو شاخکاتو کار بندازی تو روشون باهاشون خوب باش حتی شده الکی 

ان شاالله من کرونا بگیرم برم اوناروهم مبتلا کنم خوذمم بمیرم از دست خانوادی شوهر نجات پیدا کنم

وا خجالت بکش حیفه چه حرفیه 

به خاطر جاریات خودتو بکشی😁😁

بس کن 

اینا مشکلات خودته عزیزم 

با مشاور خانواده حرف بزن و ارامش خودتو حفظ کن

یکم کتاب بخون و سعی کن عاشق خودت باشی اونوقت حرفای بقیه اصلا برات اهمیت پیدا نمیکنه

باور کن

الان با وجود حرفایی که زدن فهمیدی که اینا یه مشت چاخان گو خاله زنکن تو تنها کاری که میتونی بکنی و به ...

به نظرم وقتی تو روشون خوب باشی و تو دلت یا وقتای دیگه یه جور دیگه باشی یاهاشون فیلم بازی کردنه نه سیاست چون بلد نیستم.یکیشون که اینجوری میکنه جلو جمع با گرمی برخورد میکنه تو خلوت محلم نمیده ولی من نمیتونم اینجوری باشم

وا خجالت بکش حیفه چه حرفیه  به خاطر جاریات خودتو بکشی😁😁 بس کن  اینا مشکلات خودته عزیز ...

مشاوره حرف زدم میگه تو خوب باش منم حوصله ی خوبیای الکیو ندارم

2706