2726

هر چقدر من گفتم نه ول کن اونا به حرفت گوش نمیدن ولی رفت بهشون گفت چرا با زن من حرف نمیزنید و ازش متنفرید اونام انکار کردن که ما حرف میزنیمو اون بهون سلام نمیده زنت بهمون احترام نمیزاره شوهرمم گفت دیگه باید بگذره هرچی بوده باید اشتی کنید بعد منم شروع کردم به حرف زدن که هر دفعه میام محلم نمیدید تا من یه جا باشم پیشم نمیاید معلومه که ازم متنفرید بعد اونا از خودشون طرفداری کردن منم ازخودم ولی چقد خوب انکار کردن که مشکلی باهام ندارن و یکیشون چقد قسم دروغ خورد ولی خودم واقعیتو گفتم گفتم شما بهم محل نمیدید منم سرد برخورد میکنم باهاتون  اگه احترام بذارید احترام میذارم بهتون.بعد اومدم بیرون پشت در گوش وای سادم که مادرشوهرم میگفت بهم این عقلش کمه باید شما خوب باشین باهاش بعد شوهرم گفت نه نه اصلا کم عقل نیست خیلیم عاقله باید اینام باعاش خوب باشن

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁

ای کاش جوره دیگه اشتی میکردید،این حرفا چی بود

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ففط واکنش اخر شوهرت به مادرشوهرت 

یدفه میگفت آینه آینه

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
2728
من بودم اهمیتی نمیدادم  به جهنم که سلام نمیکنن مهم خودتو شوهرتی اونقد همیشه محکم باش و خونسرد ...

اخه ما هر جمعه باهمیم خیلی اعصاب خوردکنه رفاارشون

منم سر ی حرفی ی خانواده ای دوسالی نیشه تقریبا باهام قهر بودن و سرد البته من حرفی نزده بودم در مودرشون و نتونستم ثابت کنم . سپردم ب خدا ‌ امروز عصر اومدن باهام اشتی کردن یهویییییی . گفتن حلال کن گفتم عیبی نداره .باشه .

ب نظرتون چی بنویسم توی امضام؟🤔
ای کاش جوره دیگه اشتی میکردید،این حرفا چی بود

چجوری نمیدونم دیگه شوهرم گفت اشتی کنید به خاطر شما زنا ما برادرام داریم فاصله میگیریم از هم

2706