2737
2739
عنوان

کیا نگرانی جدی دارن درباره قد بچه هاشون.بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 2546 بازدید | 29 پست

دخترم سه سالش شده ولی هنوز نبردم پیش دکترش .کرونا لعنتی کم بشه ببرم دوباره چک کنه.

وزنش ۱۵ هست و قدش ۱۰۰ .خودم تو خونه اندازه گرفتم.بنظرتون نرماله؟

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مشکل تورو دارم پسرم پنج سالشه خیلی کوتاهه همشم میگن والاه دکتر بردم ازمایش و عکس فقط ویتامین د ش کمه ونم قطره و شربت داد باز تازیگیا بردم نمیخوره غذا که رژیم شدید گرفته انگار 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
دخترم سه سالش شده ولی هنوز نبردم پیش دکترش .کرونا لعنتی کم بشه ببرم دوباره چک کنه. وزنش ۱۵ هست و قد ...

من پسرم رفته تو شیش سال وزنش 15 قدشم فک کنم 114،وزن دخترت خوبه 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2728
2738
آره گلم. کدوم دکتر کجاس مطبش؟ شماره مطبشو دارین؟

عزیزم سمت اختیاریه دکتر شاهرخ شابزاز زنگ بزنین تو نت شماره اش هس

شاید خدا جوابتو داده ولی نت تو قطعه🌱 امیدوارم همیشه حال دلتون خوب باشه 😍 💓لطفا  لطفا لایک نکنید 🍭🥰
غصه نخور پسرا تازه بعد بلوغ یه قدی بکشن یه خانمه بود توتی نی سایت گفت من دخترم ۱۵ سالشه بردم طب سنتی ...

سلام عزیزم تاثیر داشت حجامت؟ 

هیچکس واسه من دوبار عزیز و محترم نمیشه. هرچی هست همون بار اوله. تا وقتی باهات حرف نزدم باهام حرف نزن 
2706