2737
2734

سلام.اونایی که واقعا بچه هاشون مشکل قد دارن و از همسناشون کوتاه ترن.میایین؟ خیلی نگران قد پسرمم از همون اولش رشدش خیلی کم بود دیگه واقعا خسته شدم بس که حرف شنیدم از مردم...چندین بار دکتر بردم فقط هربار شربت دادن.آزمایش دادم چندسال پیش چیزیش نبوده.بازم دکتر آزمایش نوشته..الان سه سال و هشت ماهشه..قدش93..وزنش13/300

خیلی رنج میبرم از حرف مردم که میگن کوچولو مونده چقدر..همش میشنوم.نمیتونم جوابشونو بدم.چون حقیقته 😔دکتر براش شربت آرژیتال و اشتها آور نوشته.گفت توی دوماه باید یک سانت قد بکشه اگه بیشتر از یک سانت قد بکشه یعنی شربت اثر کرده..

خدایا شکرت🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانم میگه تو از بچگیت کم قد میکشیدی الان از هم سنای خودم خیلی بیشتره قدم

عضو اکیپ علمی تخیلی♡ رییس اکیپ ماورایی^-^کسی را دوست دارم برای همین با رنگ خونم مینویسم میترسم نفهمه اما من بازم دوستش میدارم و خواهم داشت سخته دوریش برام نمیدونهمیخوام بفهمه نمیفهمه میخوام بهش راحت و مستقیم بگم اما نمیتونم بگم😔کاش یک روزی بفهمه😢                                        یکی توی دلمه فرق داره با همه واسش جونمم بدم بازم خیلی کمه یه حسیه تو چشاش دلم رفته براش مثل اون دیگه نیست واسه من بشه کاش😔
2738

من داداشم ۱۲ سالشه بردنش دکتر برای قد

دکتر گفت چرا الان اوردین زوده . صرفا قرص اهن و کلسیم و اینجور مکملا رو داد

خیلی غصه نخور الان معلوم نیست چی میشه . ولی خوب حواست به تغذیهش باشه که سالم باشه ، هله هوله نخوره ، شیر و لبنیات زیاد بخوره .بعضی ورزشا قدو زیاد میکنن

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

غصه نخور پسرا تازه بعد بلوغ یه قدی بکشن یه خانمه بود توتی نی سایت گفت من دخترم ۱۵ سالشه بردم طب سنتی برای قدش حجامت پشت ساق پا اگه اشتباه نکنم براش انجام داد البته الان که بچت کوچکه من میترسم بگم ببری ولی میخوای با یه متخصص طب سنتی مشورت کن بپرس ببین چی میگه

عزیزم اگر رشد بجه کنده حتما پیگیری کن. ولی هیییچ ربطی به کسی نداره. بیجا میکنن هر جی میگن. 

تیروئیدش کم کار نیست؟ قد و وزن تولدش چقد بوده؟

جوش نزن. فقط تقویت‌ش کن. انشالله رشدش سریعتر بشه. 

بعدم اینطوری نگو. خداروشکر کن سالمه الحمدلله. 

2706