2737
2734
عنوان

ختم ❤یا علی❤ در ماه رمضان به نیت حاجتروایی🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 185 پست
1000 مرتبه هم من خیلی محتاجیم به دعا واسم دعا کنید بزودی مامان بشم سپاس🌷🌷🌷🌷🌷

ان شاءالله💛

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
یاعلی رد نور خوز نداره من خیلی نتیجه دیدم

همیشه با ۱۲۰۰۰ تا یا علی حاجت گرفتی ؟

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا امام علی 😢😭😭😭😭 ۱۰۰ تا

قبول باشه عزیزم 💜

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2728
نه هر تعداد که می خوای ۱۰۰ تا به بالا هر چقدر که در توانت هست

پس کمتر هم حاجت میده . ممنون عزیزم  فکر کردم حتما باید ۱۲۰۰۰ تا بگیم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

سلام استارتر عزیز و دوستان شرکت کننده... 

من پسرم تولد امام علی دنیا اومد و وفات حضرت زینب رفت... توروخدا برام دعا کنید که اقا امام علی خودش وساطتت کنه خداوند دوباره پسرمو بهم ببخشه... خیلی داغ نوزاد سخته... اونم بعد کلی انتظار و ذوق بغل کردنش... 

من 12000 مرتبه به نیت سلامت و ظهور آقا و حاجت روایی دوستان و خودم ...

من از ذکر یاعلی پسرمو گرفتم.... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
سلام استارتر عزیز و دوستان شرکت کننده...  من پسرم تولد امام علی دنیا اومد و وفات حضرت زینب رفت ...

سلام عزیزم ان شاءالله خدا ارحم الراحمین 💛

2738

سلام منم 100تا ذکر یاعلی به نیت شفای مریضی 

الهم اشف کل مریض 🙏🌸

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
سلام منم 100تا ذکر یاعلی به نیت شفای مریضی  الهم اشف کل مریض 🙏🌸

ان شاءالله💛

قبول باشه💜

۲۰۰تا التماس دعا💔

تو ک آهسته میخانی قنوت گریه هایت را میان ربنای سبز دستانت دعایم کم📿😔😔

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
۱۰۰۰تا التماس دعا

قبول باشه عزیزم حاجتروا باشی ان شاءالله💛

۲۰۰تا التماس دعا💔 تو ک آهسته میخانی قنوت گریه هایت را میان ربنای سبز دستانت دعایم کم📿😔😔

حاجتروا باشی ان شاءالله💛

حاجتروا باشی ان شاءالله💛

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2706