2733
2734
ربط نداره؟کسی غسل واجب گردنش باشه میتونه روزه بگیره،،؟؟؟عجب کاشت ناخن نباید انجام بشه ومانع غسل و و ...

خانومایی ک نمیدونستن انجام دادن هم باید مانع رو برطرف کنن

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
غلط کردم😐😐😐همه دارن ریپ میزنن😂

خخخخخخ😂😂😂😂😂😂

همه استارتر یادشون رفت چسبیدن به تو

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومایی ک نمیدونستن انجام دادن هم باید مانع رو برطرف کنن

بله منم برا همین گفتم اسم مرجع رو بگن ک  عین فتواش بده 

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
2731
🙏🏻  اخه یه جا خوندم عضوی که جز بدن نیست و رشد نمیکنه و مانع ابرسانی به بذن میشه اشکال داره ح ...

اینهمههههه کاربر بهت گفتن درست نیست ولی فقط جواب اونی که موافق تو بود و گفت نماز و روزه با کاشت درسته رو دادی😐😐😐🚶🚶

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
من سرکار میرفتم یه زن جوون بود ک نماز میخوند بعد هم ناخون کاشته بود هم لاک داشت روزه هم می گرفت &nbs ...

ادما همیشه دنبال ی راهن ک خواسته هاشون رو مشروعیت بدن😔

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
جیگر کاشت و ژلیش و چیزای دیگه ک اصطلاحاتشو دقیق نمیدونم مانع رسیدن اب به ناخن میشه هم وضو باهاش صحیح ...

بله درسته ،

آخه میگن دلت پاک باشه و این حرفا 😬

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
2740
🙏🏻  اخه یه جا خوندم عضوی که جز بدن نیست و رشد نمیکنه و مانع ابرسانی به بذن میشه اشکال داره ح ...

اسی دوست داری بکاری چرا ما رو سرکار میزاری .۲۰ نفر گفتن مانع شما فقط به همون یه نفر پاسخ میدی😂

من خودم از یه خانوم حوزه ای شنیدم میگفت اوه روی پوست بیاد اشکال داره اگه روی ناخن باشه نه.. و خودم حتی با کاشت هم نماز میخوندم حالم خوب میشد.. وضو و غسل هم جبیره ای میکردم

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
بله درسته ، آخه میگن دلت پاک باشه و این حرفا 😬

دل پاک توش خداست.خدایی ک باید ب حرفش گوش کرد غیر اینه؟

جملات قشنگ این روزا زیاد میشنویم زیاد اعتماد نکن ب حرفای ظاهرا قشنگ و باطنن بی پایه😘

من خودم از یه خانوم حوزه ای شنیدم میگفت اوه روی پوست بیاد اشکال داره اگه روی ناخن باشه نه.. و خودم ح ...

اگه با اگاهی اطلاعات غلط بهت داده ک خدا هدایتش کنه اگه هدایت نمیشه لعنتش کنه

لگه با نادونیش به شما اطلاعات غلط داده ک خدا هدایتش کنه

واقعا چطور انقد راحت حرف میزنن

وضو جبیره برای شرایط خاصه مث وقتایی ک رسیدن اب ضرر داشته باشه نه برا کاشت و لاک و این داستانا

2706