2737
2739
سلام . فکر نکنم بشه 

اخه الان خیلیییی زیاد شدن کسایی که ناخن میکارن یا مژه میذارن یا ... یعنی هیچ کدوم روزه نمیگیرن ؟

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به روزه ربطی نداره  فقط نماز فک کنم برای وضوع مشکل باشه

اگر غسل واجب به گردنشون روزشون هم اشتباهه

من یه خانومم از روی اسم کاربریم فکر میکنن  آقا هستم عاشق دختر موفرفریه کارتون شجاع هستم واسه همین اسمم شد شجاع😊
اخه الان خیلیییی زیاد شدن کسایی که ناخن میکارن یا مژه میذارن یا ... یعنی هیچ کدوم روزه نمیگیرن ؟

تا اونجا که من می دونم الا خیلی ها ایمانشون ضعیف شده 😐

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
2740

جیگر کاشت و ژلیش و چیزای دیگه ک اصطلاحاتشو دقیق نمیدونم مانع رسیدن اب به ناخن میشه هم وضو باهاش صحیح نیست هم غسل

بلاگرا که ملاک درستی و غلطی یه کار نیستن

وضو جبیره بجاش پیشنهاد میدن ک کلا غلطه چون وضو جبیره برای مواقع خاصه مث بیماری و اینجور چیزا

ک کاشت و لاک و اینجور چیزا شاملش نمیشه

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
به روزه ربطی نداره  فقط نماز فک کنم برای وضوع مشکل باشه

ربط نداره؟کسی غسل واجب گردنش باشه میتونه روزه بگیره،،؟؟؟عجب

کاشت ناخن نباید انجام بشه ومانع غسل و وضو حالا خانمایی ک نمیدونستن وانجام دادن اسم مرجعشون بگن حکمش بگم

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
تا اونجا که من می دونم الا خیلی ها ایمانشون ضعیف شده 😐

الان *

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
به نظر من اره...  من با کاشت نماز هم خوندم

🙏🏻 

اخه یه جا خوندم عضوی که جز بدن نیست و رشد نمیکنه و مانع ابرسانی به بذن میشه اشکال داره حکم ‌وضوش غسل و وضو جبیره هم میگن اگه واقعا ضرورت داره اون کار میشه انجام داد واقعا نمیدونم چیکار کنم 😕ا

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
2706