2733
2734
چقدر بداخلاق😁 دین عاشق اخلاقه گلی من فقط حرف درست و زدم میدونم سخته از چیزایی ک دوست داری دل بکنی ...

درسته واقعا 🙏🏻 

اگر بتونیم از علایقمون بکنیم به خدا میرسیم 👌🏻

عاشق لاک و ناخن خوشگل هستیم ولی خب بیشتر عاشق خدا باید بود 

یاد برنامه از لاک جیغ تا خدا افتادم 😅 کاش یه برنامه هم میشناختن از اختلاس تا خدا 😬😅😅

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
درسته واقعا 🙏🏻  اگر بتونیم از علایقمون بکنیم به خدا میرسیم 👌🏻 عاشق لاک و ناخن خوشگل هستیم ...

اونو برنامشم بسازن اختلاسگرا ادم نمیشن😁

در هر صورت بهترین هارو برات ارزو میکنم

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونو برنامشم بسازن اختلاسگرا ادم نمیشن😁 در هر صورت بهترین هارو برات ارزو میکنم

😘😘😘

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
2731