2733
2734

اخ کاربریمو دوس میدارم😁😁

ازهرچیزی ک تو زندگی حالتون خوب میکنه

مدل ماشین نوع پوشش غذامورد علاقتون اهنگتون رنگ مورد علاقه یا حتی اسمی ک دوس دارین کراشتون کیه😁کلن هرچیزی 

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیتزا

پاستیل

لواشک

پیانو

دریا

اب بازی

چت با آدمایی که دوسشون دارم😅

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2738
چند روز پیش دعوام شد امضا  @قاقالیلی۲    زدم گفتم باشه= حقش بود

😆😆امضاباحالی داره

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس

حالمو اینا خوب میکنن:

کتاب

عروسک

مداد رنگی و لوازم تحریر

مجموعه ای از فانتزی ترین ماگ ها

عاشق کیفم انواعشو دارم

عطرای خنک و ملایم

شیرانبه

اب هویج

از پیتزا گوشتو قارچ که نمیشههه گذشت

بوگاتی هم رویایی دور انشالله وصال پیدا کنیم

خرید جهیزیه خیلی باحاله و البته بخاطر قیمت ها مزخرف 

پیتزا پاستیل لواشک پیانو دریا اب بازی چت با آدمایی که دوسشون دارم😅

ای شیکموووو😆😆

اسی عذر 

@حاجی_پشمااام   چی گفتید کنجکاوم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706