2733
2734
عنوان

علاقه هات...فان😁همتون آزادین😑بارعایت مذکرمونث

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 52 پست

خانوادم حالم خوب میکنه با خدا حرف زدن

مدل ماشین سانتافه

پوششم که دیگه حجاب کامل داشته باشه

غذا مورد علاقم قورمه سبزی

اهنگ کبوترم هوایی شدم

رنگ مورد علاقمم زرشکی و ابی پر رنگ مشکی فیروزه ای بنفش خاکستری

اهنگ صبحت بخیرهم دوس دالم

اسم مورد علاقم عارفه  یا اسما 

ندالم  اون اخری رو

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی عذر  @حاجی_پشمااام   چی گفتید کنجکاوم

😐😂گفدم پسره چ خشگله

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
2731

سفید 

غذا کلا اکثر چیزارو دوست دارم 

عاشق عکاسی ورزش نوشتن و موزیک و نقاشی و کتاب خوندنم 

رو لباسام حساسم

عاشق خرید لباسم 

اناناس خیلی دوست دارم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

رنگ مورد علاقه مشکی😐

نی نی سایت حالمو خوب میکنه

فیلم دیدنو دوست دارم 

کراش مراش هم نداریم😂

آهنگ مورد علاقه ندارم

کاش وقتی خرتون از پل گذشت فراموش نکنین اون پل رو کی واستون ساخت :).حالا شاید هر انسانی جایز الخطا باشه..ولی هر خطایی جایزالعفو نیست:)).تو کل زندگیم یا دارم بند کفشامو گره میزنم!یا گره هندزفریمو باز میکنم  گفتیم چشم سیاه جذابه! شما چرا قلباتون سیاه شد!؟ 
😐😂گفدم پسره چ خشگله

اها😉😂

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740

ساعت ۲_۳نصف شب با رفیقام جوج بزنیم با دوغ نعناع

ی ساعت بعدش پیتزا استیک بزنیم با اون نوشابه زرد شیشه ای ها ،هی بخوریم و هی سیر نشیم😂 

بعدم یه جیپ زرد داشته باشم بریم تا خود صب دور بزنیم آخ آخ آخ 😍

مهم نیست از کی حرف میشنوی_بی اهمیت به همه شک داشته باش😉✌️🤍  (زندگی پره از انتخاب و من محکم بودنو انتخاب کردم)   من کتاب زیاد میخونم،فیلم زیاد میبینم،سفر زیاد میرم ولی هنوز معتقدم که بهترین کتاب،قشنگ ترین فیلم ،جذاب ترین سفر                              همه و همه تویع نگاهِ مادرمه(:                          این جمله خیلی تکراریه ولی ارزش هزار بار خودنو داره : گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست؟
موزیک غذا کوهنوردی پیاده روی شبانه

پیاده روی👌

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

تنها چیزی که حالمو خوب می کنه وقتیه که تنها تو اتاق گیتار و پایینو میزنم از ته دلم آهنگ میخونم 

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  

چیزای ک دلخوشیمه و دوس دارم سگمه

گیمه و رفقام 

و مسافرت که بخاطر کرونا فعلا نیس

باو کاربره پسرم انقد بهم نگید" دخترم"                 بیخیال مگه دنیا چقده که بشینم اهمیت بدم ناراحت شم ترجیح میدم بگم به کتفم  عاشقه تاپیکای ترسناکم و فان    
ساعت ۲_۳نصف شب با رفیقام جوج بزنیم با دوغ نعناع ی ساعت بعدش پیتزا استیک بزنیم با اون نوشابه زرد شیش ...

اخ اخ🥺❤دلم خاس

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2706