2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صداقت

حالا اشتباه چی بوده؟

بوخودا کاربرِ جدید نیستم😭از سالِ ۹۶ خوانندهٔ خاموش بودم؛ یه کاربریِ دگه عم دارم که سیم‌کارت ـم سوخته و نمیتونم از ـش استف کنم💔😂😂میشه تاپیک ـایِ عکس و داستان تگ ـم کنید؟🍃🍓من با هیش‌کی دعوا ندارم:، حقیقتاً اصن حوصلهٔ دعوا ندرم:٫ سعی میکنم با همه محترمانه صحبت کنم و انرژیِ مثبت بپاچونم✨✌هر روز n‌بار با خود ـت تکرار کن "هیچی از هیچ‌کی بعید نیس" ;،

خودت باش... خودتو بخاطر کسی تغییر نده

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت

آهان

تاپیکِ قبل ـتو خوندم

بچه ـها متفرق شید._.

بوخودا کاربرِ جدید نیستم😭از سالِ ۹۶ خوانندهٔ خاموش بودم؛ یه کاربریِ دگه عم دارم که سیم‌کارت ـم سوخته و نمیتونم از ـش استف کنم💔😂😂میشه تاپیک ـایِ عکس و داستان تگ ـم کنید؟🍃🍓من با هیش‌کی دعوا ندارم:، حقیقتاً اصن حوصلهٔ دعوا ندرم:٫ سعی میکنم با همه محترمانه صحبت کنم و انرژیِ مثبت بپاچونم✨✌هر روز n‌بار با خود ـت تکرار کن "هیچی از هیچ‌کی بعید نیس" ;،
2738

شما با پوشش لباس و آرایش سعی کن با فرهنگ و 

شخصیت خواستگار ارتباط برقرار کنی . صحبت کردن بذار از طرف ایشان شروع و پایان صحبت باشه همین بله و خیر جواب بدی کافیه یا پاسخ کوتاه بدی 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........