2737
2739

دیشب دوست شدم با شوهرم 

امروز رفتیم خونه مادر شوهرم  .

به ریحانه گفتم ریحانه جان یه لحظه بیا این عکسرو ببین ( الکی )

اومد درو بستم . 

شوهرمم تو اتاق بود 

گفتم چرا حرف در میاری 

من کی تو عروسیت بهت گفتم زشت 

خوبیت نداره حرف در اوردن حق الناسه 

اگه میخوای با این چرت و پرتا میونه ی من و علی رو بهم بزنی از یه دروغ بهتر استفاده کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خب

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2738

خوب گفتی

اقااا منو لایک‌نکنید ریپ بزنید خواهشا🤦🏻‍♀️😐                             یه دختر ۱۸ ساله ی عاشق🤙🏼😉 ک دوس ممنون میشم واسه رسیدن به دانشگاه و رتبه خوب دعام کنید امسال کنکوریم و کلی استرس🥺

خوب

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2706