2733
2739
عنوان

خانواده سنتی من!😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 22 پست
اره ی بار اهنگ نوازش ابی گوش میدادم کلی داداشم دعوام کرد کلا رو کانال اهنگ نباید میرفتیم.اگرم مسجد ن ...

صد در صد بیمار بودن ..بیمار فکری ... اخه من نمیفهمم اهنگ ابی چیش از راه بدرت میکنه 😐 اهنگای الانی که بدتره 😐متاسفانه اسم این چیزارو میزارن غیرت ...اما غیرت چیز دیگه ایههه کاشکی میشد فهموند ..

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت

بله منم همین شرایطو دادم .الان دیگه هررررچی ازادی بهم بدن من باز توی قفس ذهنی گیر کردم ..نزدیک ۳۰ سالمه نمیتونم برا خودم تصمیم بگیرم خدا از جهلشون نگذره اههه

مرا در واپسین روزها بیاد آور...                                                  شب میشه این صبح،باز میشه این در..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور میکنی من خونه بابام ی بار حموم درست نرفتم چون بعدش دعوا داشتن با من. الان خونه خودم هر روز میر ...

باز خوبه راحت شدی از دستشون

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت
2731
صد در صد بیمار بودن ..بیمار فکری ... اخه من نمیفهمم اهنگ ابی چیش از راه بدرت میکنه 😐 اهنگای الانی ک ...

خودم نمیدونم.واقعا بدترین دوران زندگیم بود

کاربری دست سه نفره😑
خودم نمیدونم.واقعا بدترین دوران زندگیم بود

خدازو شکر الان زندگیت خوبه؟

معذرت میخوام خانواده ات سنتی نبودن بیمار بودن وگرنه به هر ادم نرمالی ربط اهنگ به از راه بدرشدن و حموم رفتن به تحریک بگی واقعا مغزش سوت میکشه

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...
2740