2726
عنوان

خانواده سنتی من!😑😑😑

795 بازدید | 22 پست

هیچ وقت سختگیری هاشون تو دوران مجردی یادم نمیره.مثلا اهنگ ابی یا بقیه رو نباید گوش میکردم چون از راه ب در میشدم یا اگر بیرون میرفتم بعدش همش دعوا داشتن باهام،یا با دامادامون اصلا نباید یه حرف ساده میزدن چون یهو بی حیا محسوب میشدم😑😑😑یا هروقت حمام میرفتم باید توضیح میدادم چرا رفتم و تو خواب تحریک نشدم 😑😑😑😑😑

من ازدواج کردم همه اینا که منع بودم میکنم.الان خودم دیگه زده شدم اهنگ گوش کنم.دوس دارم فقط آهنگ خوب و با شعر و صدای خوب نهایت گوش کنم.بیرون نمیرم خیلی مگر کار واجبی داشته باشم.با افراد غریبه هم سلام و احوال میکنم چون این اداب اجتماعیه.

میخام بگم ب بچه ها هرچی گیر بدین بیشتر سمت اون چیزای ک نمیخاین میرن بزارین ببینن بفهمن خودشون انتخاب کنن چی باشن.

کاربری دست سه نفره😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

يعني ميخواستي بري حمام ازت سوال ميپرسيدن كه تحريك شدي ميخواي بري؟چه بد

به خاطر کارای نکرده و گناه نداشته همیشه مجبور به عذر خواهی بودم🥺کاربریمو گذاشتم ببخشید که بدبختیم جلو چشمم باشه

چمد شایدم اینجوری باشه ولی دیگه نرفتن بیرون و اینا خدایی😐 ما میخواستیم ده نفری قبل کرونا بریم مسافرت که دیگه کرونا اومد و خب مامان همیشه میگه برم با خواهرم شوهر خواهرم بیرون رستورانی جایی 

حموم رو اصلا درک نمیکنم خدایی چه ربطی داره به تحریک اخههه من هروز یا دوروز یکی میرم حموم هیچکی هم کاری باهام نداره 

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 

مشمامممم😐 حمام ...خواب...اهنگ ابی؟؟؟؟😐😐😐😐

خدا بهت صبر داده 

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت
يعني ميخواستي بري حمام ازت سوال ميپرسيدن كه تحريك شدي ميخواي بري؟چه بد

مامانم میگفت چت بود رفتی؟بابا خب عرق میکنم جوانم دلم نمیخاد بو بدم ایهالناس خخخخ

کاربری دست سه نفره😑
مامانم میگفت چت بود رفتی؟بابا خب عرق میکنم جوانم دلم نمیخاد بو بدم ایهالناس خخخخ

توهم میگفتی بنظرت حموم میرن چیکار کننن؟؟؟😑

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت
مشمامممم😐 حمام ...خواب...اهنگ ابی؟؟؟؟😐😐😐😐 خدا بهت صبر داده 

اره ی بار اهنگ نوازش ابی گوش میدادم کلی داداشم دعوام کرد کلا رو کانال اهنگ نباید میرفتیم.اگرم مسجد نمیرفتم میگفتن اهان میخای بمونی خونه دوس پسرات چک کنی😑😑😑😑😑😑بیمار بودن ن سنتی

کاربری دست سه نفره😑
توهم میگفتی بنظرت حموم میرن چیکار کننن؟؟؟😑

باور میکنی من خونه بابام ی بار حموم درست نرفتم چون بعدش دعوا داشتن با من.

الان خونه خودم هر روز میرم گاهی چندبار میرم و گاهی زده میشم از حمام!

کاربری دست سه نفره😑
چمد شایدم اینجوری باشه ولی دیگه نرفتن بیرون و اینا خدایی😐 ما میخواستیم ده نفری قبل کرونا بریم مسافر ...

من مامانم مبگفت چت بود دوروز پیش بودی؟خب برم چ ایرادی داره بغضم واقعا الان ترکید....میترسیدم حمام برم از بس بعدش دعوا داشتم

کاربری دست سه نفره😑
2706