2733
2739
عنوان

شوهرم بهم خیانت کرد😔بیایید بگید چیکار کنم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 57 پست
خب خز تربت کاری که تو زندگیت انجام دادی چی بوده🤣

منم پایم 

خببببببب 

دابسمش ی اهنگ خیلییییی خز درست کردم برا یکی فرستادم کلی بهم خندید  

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا حالا من مجردم ولی این تاپیکا رو میبینم تا یه مدت حالم گرفتست از همه چی متنفر میشم😢

کل سایت پر از این تاپیک هاست حالا ما قرار گذاشتیم شما رو شاد کنیم فاز ما رو هم خراب می کنید واقعا قدر نمیشناسید

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)
منم پایم  خببببببب  دابسمش ی اهنگ خیلییییی خز درست کردم برا یکی فرستادم کلی بهم خندید &n ...

🤣🤣🤣

تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی🤪که ترک کردنتمحاله🔗🌼 #ابروکمون_عاقامونم       از اوج   تا پروااااز۶۵۰     همیشه عشق باشد همیشه برکت😉😁😀  #پروازیم😎
2731
😐 حیف که بخاطر شماها تاپیک زدم ک بخندیم اونجوری تاپیک زدم بقیه بیان متنشو بخونن بخندن متاسفم که ج ...

کتاب 4 اثر فلورانسو بخون من بخاطر خودت گفتم هر حرفی ک میزنیم فرکانس داره تو این جهان 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
یادم نمیاد ولی یبار یه سوتی افتضاح دادم میخواستم بگم همین بغل پیاده میشم گفتم همین بغل سوار میشم😂 ...

🤣🤣🤣

تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی🤪که ترک کردنتمحاله🔗🌼 #ابروکمون_عاقامونم       از اوج   تا پروااااز۶۵۰     همیشه عشق باشد همیشه برکت😉😁😀  #پروازیم😎
کل سایت پر از این تاپیک هاست حالا ما قرار گذاشتیم شما رو شاد کنیم فاز ما رو هم خراب می کنید واقعا قد ...

تاپیک این خانومو نمیگم وقتی دیدم شوخی کرده لبخند زدم خیالم راحت شد 😁 منظورم تاپیکای خیانته🤕

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
2738
منم یبار اینکارو کردم  اون زمان با شوهرم نامزد بودم کلی بهم خندید بی چشم و رو😂😐

من هنوزم دارمش ازین اهنگ قدیمیاس خودمم غش میکنم نگاش میکنم  

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
کتاب 4 اثر فلورانسو بخون من بخاطر خودت گفتم هر حرفی ک میزنیم فرکانس داره تو این جهان 

درسته ولی من ب همسرم اعتماد دارم و این کارو نمیکنه و ب شوخی گفتم

و واقعا اگه کسی از بدبختی تاپیک بزنه همه میرن تو تاپیک

اونوقت من برا خنده دلمون تاپیک زدم بد برداشت کردن🥺😔

چون     دروغ گفتی منم میرم

خدا ب همرات

هه اوک بای

واقعا برای حال خوبمون این کارو کردم

شمایید که انرژی منفی دوست دارید

متاسفم براتون

تاپیک های منفی رو نگا میکنید 

اونوقت واسه ما ک واسه شادی کاربرا این کارو کردیم گارد میگیرید

جالب اینجاس که اون زمان خودت خیلی خوشت میاد ولی چند سال بعد میفهمی چه دیوونه ای بودی و خبر نداشتی &n ...

ارهه  

حتما خودت زن زبون درازی هستی ک شوهرت بهت خیانت میکنه دیر آمدی میخوای زود بری

با منی؟

2706