2737
2734
عنوان

شوهرم بهم خیانت کرد😔بیایید بگید چیکار کنم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 57 پست
واقعا برای حال خوبمون این کارو کردم شمایید که انرژی منفی دوست دارید متاسفم براتون تاپیک های منفی ...

عزیزم من محض خنده گفدن هه اوک بای😐😂😂

جایگزین تو در این سینه خداوند هم نشد:)💕💕💕مهرماه جذاب شیک پوش    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها ی سوال چطور امضا بزارم؟؟

اخه کاربری خودم تعلیق شد کاربری دخترخالم برداشتم بزوررررر 

حالا همه فک میکنن پانزده سالمه تازه ناپدری هم دارم  

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
عزیزم من محض خنده گفدن هه اوک بای😐😂😂

اها😐🤣

آخه اینجا همه برام گارد گرفتن

خیلی ناراحت شدم😔

فک کردم شماهم اونجوری گفتید 

معذرت می‌خوام بد برداشت کردم

تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی🤪که ترک کردنتمحاله🔗🌼 #ابروکمون_عاقامونم       از اوج   تا پروااااز۶۵۰     همیشه عشق باشد همیشه برکت😉😁😀  #پروازیم😎
2731
اها😐🤣 آخه اینجا همه برام گارد گرفتن خیلی ناراحت شدم😔 فک کردم شماهم اونجوری گفتید  معذرت ...

ن گلی یسریا کلا بگی سلامم گارد میگیرن خب تعریف کن  هه چخبر😂

جایگزین تو در این سینه خداوند هم نشد:)💕💕💕مهرماه جذاب شیک پوش    
بچه ها ی سوال چطور امضا بزارم؟؟ اخه کاربری خودم تعلیق شد کاربری دخترخالم برداشتم بزوررررر  حا ...

برو قسمت ویرایش 

اونجا امضا بزار و توضیح بده ک اینطور نیست😅😚

تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی🤪که ترک کردنتمحاله🔗🌼 #ابروکمون_عاقامونم       از اوج   تا پروااااز۶۵۰     همیشه عشق باشد همیشه برکت😉😁😀  #پروازیم😎
ن گلی یسریا کلا بگی سلامم گارد میگیرن خب تعریف کن  هه چخبر😂

😂😅

برو قسمت ویرایش  اونجا امضا بزار و توضیح بده ک اینطور نیست😅😚

مرسی توضیحات جامععع  

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
2740

بیاین تاپیک اخرم راهنماییم کنین

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
بیاین تاپیک اخرم راهنماییم کنین

بیاین لطفا

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
مرسی توضیحات جامععع    

🤣🤣🤣فدااات🙄😂😂😂😂