2737
2739
عنوان

شوهرم بهم خیانت کرد😔بیایید بگید چیکار کنم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 57 پست

تاپیکای معروف   مادرشوهرم اینو گف من چی بگم      اینکارشوهرم ینی چی    منو زدن میخام فرار کنم    سلام منو گروگان گرفتن کمکم کنید   سلام من تو کمام چطوری بیام بیرون   کمکککک یه حس ششمی بیاد بگ من کی بدبخت میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین که ینفر خیانت نکرده خبر خوبیه  

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 
2731
متاسفم ک واس ی تاپیک داری خیانتو تو زندگیت جذب میکنی 

😐 حیف که بخاطر شماها تاپیک زدم ک بخندیم

اونجوری تاپیک زدم بقیه بیان متنشو بخونن بخندن

متاسفم که جور دیگه برداشت میکنید

تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی🤪که ترک کردنتمحاله🔗🌼 #ابروکمون_عاقامونم       از اوج   تا پروااااز۶۵۰     همیشه عشق باشد همیشه برکت😉😁😀  #پروازیم😎
😂خب من پایتم چی بگیم یچی تعریف کنم از خنده ریسه بریم

خب خز تربت کاری که تو زندگیت انجام دادی چی بوده🤣

تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی🤪که ترک کردنتمحاله🔗🌼 #ابروکمون_عاقامونم       از اوج   تا پروااااز۶۵۰     همیشه عشق باشد همیشه برکت😉😁😀  #پروازیم😎
2740
تو رو خدا ازین تاپیک ها نزنید،،شوخیش هم آدم استرس میگیره💔

دقیقا حالا من مجردم ولی این تاپیکا رو میبینم تا یه مدت حالم گرفتست از همه چی متنفر میشم😢

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        

ای وای چه بد 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

یچی بگو بخندم

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
چ مسخره  بعضیا مشکل دارن از این تاپیکا میزنن بعضیام... وقتی در آینده واقعا همچین مشکلی پیش اومد ...

واقعا واسه خودم متاسفم ک بخاطر دلمون تاپیک زدم عنوانشو اونجوری نوشتم ک بعد متنو بخونین بخندیم😏خوبی نیومده

2706