2733
2739
شغل همسرتون هم جزءکادردرمان هست؟ خب توی ازدواج سنتی هم هم دیگه رو میشناشندورفت وآمد میکنند.براچی جن ...

اونم کارمند بود ولی نه در علوم پزشکی توی یه اداره دیگه،

ببین وقتی طرفت باهات صادق نباشه نمیتونی زیاد بشناسیش، وقتی ریاکار باشه و فقط دروغ بگه و وقتی زیر یه سقف رفتی باهاش خودشو نشون بده نمیشه شناخت، من به شدت مسئولیت پذیر و اهل خانوادم و رو مسائل اخلاقی و انسانی حساسم ولی اون دروغگو بود معلوم نبود کجا میره و میاد دیر میومد خونه کلا اهل خانواده نبود، حرام خور بود و توی ادارشون فساد مالی میکرد و میلیاردی مال حرام داشت، کلا آدم نبود و معنی زندگی رو فقط توی پول و خوش گذروندن میدونست، از آبروی من و خانوادم هم سو استفاده میکرد، این اختلاف ها جنگ و دعوا راه میندازه و زندگی به سرانجام نمیرسه، من توصیم بهتون اینه که حتما مشاوره قبل ازدواج برین، تا روز عروسی عقد رسمی نخونین و تا یک سال خوب بشناسش بعد عقد رسمی کن، واقعا هم تا مطمئن نشدی که آدم خوب و باخدایی هست قبول نکن، ازدواج خوبه و آدم بزرگتر میشه ولی با آدم خوب و درستش وگرنه عقبت میندازه

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
اونم کارمند بود ولی نه در علوم پزشکی توی یه اداره دیگه، ببین وقتی طرفت باهات صادق نباشه نمیتونی زیا ...

عزیزدلم.چندسالته.؟

خیلی برات ناراحت شدم.امیدوارم بایه فرد خوب ازدواج کنی.منم روی فساد مالی وشراب خوار بودن طرف حساسم.نمیدونم واقعا چرا خود واقعی شون رو نشون نمیدن مگه چی گیرشون میاد بازندگی یه نفر بازی میکنند😭😭

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم.چندسالته.؟ خیلی برات ناراحت شدم.امیدوارم بایه فرد خوب ازدواج کنی.منم روی فساد مالی وشراب خو ...

من ۳۰ سالمه شما چند سالته و چیکار میکنی؟ ممنون عزیزم، امیدوارم شما هم موفق باشین، خداروشکر حال دلم خوبه و ایمانم قوی تر شده و به خدا نزدیکتر شدم مطمئنم بهترین ها رو برام میخواد اگه خودم هم بهترین ها رو برا خودم بخوام و تلاش کنم، استقلال مالی و فکری تو زندگی خیلی مهمه من اگه الان استقلال مالی نداشتم وضعم بدتر از این بود و بیشتر اذیت میشدم به نظرم هر کسی که به سن ۱۸ رسید باید رو شغلش فکر کنه و از همون ۱۸ به فکر درآمد داشتن باشه، خود آدم باید بتونه بدون نیاز به هیچ کسی خودشو اداره کنه این تو زندگی خیلی کمک میکنه، مهم هم نیست شغل دولتی باشه یا آزاد یه شغل و درآمد شریف داشتن از واجباته، زندگی آدم های موفق رو نگاه کن ببین چند جلد کتاب خوندن، کتاب های چهار اثر از فلورانس و خودت باش دختر  و شرمنده نباش دختر از ریچل هالیس رو به شدت توصیه میکنم که بخونی، به نظرم ما کم مطالعه میکنیم و نتیجش هم جامعه امروزمون هست که واقعا اخلاق و معنویت خیلی کم رنگ شده و جامعه پر از گرگه، عزیزم بعضی ها احمقن و به سرانجام زندگی فکر نمیکنن و همین که یکی ازشون سرتر باشه فک میکنن که اگه بگیرنش موفقن اینم از اون دسته احمق ها بود و هرکاری کرد که این ازدواج اتفاق بیفته ولی به سرانجامش فکر نکرد

من ۳۰ سالمه شما چند سالته و چیکار میکنی؟ ممنون عزیزم، امیدوارم شما هم موفق باشین، خداروشکر حال دلم خ ...

من ۱۹ سال و۷ ماهمه🤭

ترم۲ حقوق میخونم دوست داشتم حداقل یک دانشگاه دولتی قبول میشدم 😏بدشانسی آوردم.میشه بپرسم حقوقتون چقدره؟

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
2731
من ۱۹ سال و۷ ماهمه🤭 ترم۲ حقوق میخونم دوست داشتم حداقل یک دانشگاه دولتی قبول میشدم 😏بدشانسی آوردم. ...

خوش به حالت راضیم همه مادیات زندگیم رو بدم ولی به سن تو برگردم قدرشو بدون، ۲۰ تا ۳۰ سالگی خیلی دهه مهمیه، تصمیماتی توش اتفاق میفته که میتونه تو کل زندگی عمرت تاثیر بزاره، رشته به نظرم مهم تر از دانشگاهه چون همون دوستم که گفتم رزیدنت جراحی مغز و اعصاب میخونه پزشکی عمومیش رو تو دانشگاه آزاد خوند ولی برای رشته آزمایشگاه دولتی نیومد و برا تخصص بهترین دانشگاه دولتی قبول شد ولی من تو بهترین دانشگاه دولتی روزانه پیراپزشکی خوندم درحالی که میتونستم تو آزاد رشته بهتری بخونم، برا ارشد میتونی بخونی که دولتی قبول بشی هر دو وکیل من تو آزاد خوندن ولی الان وکالت میکنن و درآمد خوبی دارن، من ۷ تومن دریافتیمه

خوش به حالت راضیم همه مادیات زندگیم رو بدم ولی به سن تو برگردم قدرشو بدون، ۲۰ تا ۳۰ سالگی خیلی دهه م ...

عزیزدلم خیلی خوش حال شدم که باهات صحبت کردم وافتخار بهم دادی وباهم چت کردیم.حقوقتم که خیلی خوبه البته برای یه خانم.نمیدونم خیلی سردرگمم .روزای کروناهم شرایط رو سخت تر کرده .رزیدنت که حقوقی نمیگیره ولی بعدا اگه مهارت لازم رو داشته باشه درآمدش عالیه البته اینو من شنیدم.😉

عزیزدلم خیلی خوش حال شدم که باهات صحبت کردم وافتخار بهم دادی وباهم چت کردیم.حقوقتم که خیلی خوبه البت ...

عزیزم منم خوشحال شدم از هم صحبتی با تو و برام سعادتی بود، هدفم از زدن مثال دوست رزیدنتم این بود که بهت بگم که رشته ارجحیت داره به دانشگاه، رشته حقوق هم رشته ی خوب و قابل پیشرفتیه وگرنه اون دوست من لیاقتش واقعا بهترین هاست و خیلی دوست های خوبی هم هستیم با هم و مطمئنم یه جراح عالی میشه تو کارش، عزیزم امیدوارم که بهترین ها برات اتفاق بیفته و سلامت و موفق باشی ❤😘