2733
2739

من به هرچی خواستم رسیدم خداروشکر⁦❤️⁩

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله گرفتم البته قبل دانشگاهم گرفتم ..خیلی تاثیر داشت ..تو مصاحبه علمی حتی مقام های ورزشی هم میگن بیا ...

چندسال درگیر آیتلس بودی؟

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
2731

ناشکری نکن همین که خودت و عزیزانت سلامتین بزرگترین نعمته.منم یه زمانی مثل شما فکر میکردم ولی بعد یه سری اتفاقات خیلی تغییر کردم. من هیچ آرزوی خاصی ندارم. نه اینکه هدف نداشته باشم ولی هدفم خیلی برام مهم نیس من فقط میخوام که خودم و کسانی که دوستشون دارم سلامت باشن همین هیچ توقع خاصی ندارم واقعا😔

کاربری متعلق به دونفر است

من درس خوندم و شاغل شدم ولی تو ازدواجم موفق نبودم، از شغلم هم راضی نیستم یعنی بیشتر از یه کارمند زحمت کشیدم الان پشیمونم میگم کاش علاقه واقعیم که والیبال بود رو ادامه میدادم مقام استانی هم داشتم ولی به خاطر کنکور و دانشگاه ادامه ندادم الان میخوام در کنار شغلم یه ورزش دیگه رو شروع کنم که بشه تو سن ۳۰ به بعد هم ادامه داد 

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
من درس خوندم و شاغل شدم ولی تو ازدواجم موفق نبودم، از شغلم هم راضی نیستم یعنی بیشتر از یه کارمند زحم ...

میشه بپرسم رشتتون چیه؟

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )

منم لیسانس روانشناسی دارم ولی شغل ندارم. باردارم و به شدت احساس پوچی میکنم

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
2740
پیراپزشکم

عه😲پیراپزشکی که عالیه دختر چرا ناراضی هستی؟

من آرزوم بودپیرا قبول بودم.اتاق عمل خوندی؟

خودمم تجربی بودم.الان همه آرزوشونه پیراقبول شن.

عه😲پیراپزشکی که عالیه دختر چرا ناراضی هستی؟ من آرزوم بودپیرا قبول بودم.اتاق عمل خوندی؟ خودمم تجرب ...

نه اتاق عمل قبول شدم نرفتم دانشکده پیراپزشکی درس خوندم ولی رشتم رو اجازه بده نگم چون همکارام میدونم تو سایت هستن یه وقت شناسایی میشم، آخه من برا پزشکی زحمت کشیده بودم هم کلاسی هایی تو دبیرستان درسشون درحد من بود الان رزیدنت جراح مغز و اعصابن منم یه کارمند ساده، ازدواجم ۵ سال از عمرم رو گرفت وگرنه اگه همین رشتم رو هم  تا دکترا ادامه میدادم الان وضعم خیلی بهتر بود الان به فکرم که تا دکترا بخونم 

نه اتاق عمل قبول شدم نرفتم دانشکده پیراپزشکی درس خوندم ولی رشتم رو اجازه بده نگم چون همکارام میدونم ...

آره حتما بخون .الان فوق داری؟

بازم به نسبت خیلی ها جلوتری .

چرا باازدواج عقب افتادی؟خیلی ها مزدوج که میشن اتفاقا پیشرفت میکنند. 

خب حالا ناامید نباش عزیزم ❤

آره حتما بخون .الان فوق داری؟ بازم به نسبت خیلی ها جلوتری . چرا باازدواج عقب افتادی؟خیلی ها مزدوج ...

نه امسال ارشد میدم، به نظرم ارشد وقتی به دردم میخورد که بخوام دکترا بخونم وگرنه بی فایده است، ازدواجم ناموفق بود همش جنگ و دعوا آخه اصلا اهل خانواده و زندگی مشترک نبود و آخرش من تموم کردم، ۵ سال عمری که میتونستم تو درس و شغلم پیشرفت کنم صرف یه احمق بیشعور شد،از اول هم  خیلی بچه مثبت بودم و ازدواجم هم کاملا سنتی بود، الان ناامید نیستم و خدارو واقعا شکر میکنم فقط میدونم که خیلی حیف شدم مامانم میگه چشت زدن ولی من تاوان سادگیم رو دادم. 

ان شالله شما هم موفق باشی عزیزم 

نه امسال ارشد میدم، به نظرم ارشد وقتی به دردم میخورد که بخوام دکترا بخونم وگرنه بی فایده است، ازدواج ...

شغل همسرتون هم جزءکادردرمان هست؟

خب توی ازدواج سنتی هم هم دیگه رو میشناشندورفت وآمد میکنند.براچی جنگ ودعواآخه این سوال هارو میپرسم چون خودمم آدم مسئولیت پذیری نیستم واگر ازدواج کنم صرفا به خاطرحرف اطرافیانه.

منم خیلی مثبتم اهل دوستی هم نبوده ونیستم .نمیدونم واقعا آیندم چی میشه😥😢

گاهی نگران خودم میشم.

2706