2737
2739
ازاول نمازهاتو میخوندی؟ دعا میکردی؟ یا وقتی به مشکل برخوردی خدارو به یاد آوردی؟  انشاالله که ب ...

نه از اول میخوندم نه فقط برا حاجت حتی با اینکه ناامید دارم میشم هنوز دارم میخونم . همش دارم گریه میکنم الان در حال گریه کردنم

انقدر به خدا توکل کردم انقدر با گریه صداش زدم که اونی که عاشقشم بیاد تو زندگیم 

نه تنها نشد بلکه دو روز پیش فهمیدم ازدواج کرده 

زیبا نیست این همه بی توجهی خدا 😭😭

ایمانمو کامل از دست دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه از اول میخوندم نه فقط برا حاجت حتی با اینکه ناامید دارم میشم هنوز دارم میخونم . همش دارم گریه میک ...

انشاالله که به حاجتت برسی😢منم دعا کن😔

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2731
انقدر به خدا توکل کردم انقدر با گریه صداش زدم که اونی که عاشقشم بیاد تو زندگیم  نه تنها نشد بل ...

عریزم اشتباه می کنی شایدم لیاقت تو رو نداشته ، بخدا تا بامردی زیر یه سقف زندگی نکنی چندسال نمیفهمیی چطور ادمی هس خیلی‌هاشون اون چیزی تواجتماع نشون میدن نیستن

2740
خودتو ناراحت نکن عزیزم صبرکن چند وقت بعد به حرفم می رسی

چه جوری به حرفت میرسم ؟😭 

منظورت اینه که اونی که من دوسش داشتم بر عکس ظاهرش خوب نیست و بعدا ذاتشو با اینی که ازدواج کرده نشون میده 

ولی بخدا خیلی خوب بود زبان زد بود 😭😭 از هر لحاظ 

خیلی شکستم خییلی اصلا از خدایی به این مهربونی این انتظارو نداشتم