2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توکل بخدا کن قرآن بخون سرنماز دعاکن ازامام زمان حاجتتوبخواه دعای فرج بخون. انشاالله که به حاجتت برسی. منم دعاکن به حاجتم برسم. 🤲🏻😢

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

والا من نمیدونم کدومو بهت بگم .‌خیلی چیزا شنیدم و انجام دادم اما هیچ اتفاقی نیوفتاد خودم اینقدر حالم بده که لبخند به لبم نمیاد .‌کاسه صبرم لبریز شده دیگه یواش یواش ناامید میشم 

حوصله هیچکاری ندارم و.......💔😔

2738
توکل بخدا کن قرآن بخون سرنماز دعاکن ازامام زمان حاجتتوبخواه دعای فرج بخون. انشاالله که به حاجتت برسی ...

منم همه اینکارا رو میکنم نماز میخونم .‌ایت الکرسی قرآن دعای فرج دعای توسل دعای معراج . ذکر یا ودود . دیگه ناامیدم خسته شدمممم 

اانشااله ممنون

جهل شب نماز شب 

مهمترازهمه باید مطمعن باشی خداحاجتتا میده وگرنه هزار تاختمم بگیری اعتقاد نداشته باشی نتیجه نمیگیری

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
منم همه اینکارا رو میکنم نماز میخونم .‌ایت الکرسی قرآن دعای فرج دعای توسل دعای معراج . ذکر یا ودود . ...

ازاول نمازهاتو میخوندی؟ دعا میکردی؟ یا وقتی به مشکل برخوردی خدارو به یاد آوردی؟ 

انشاالله که به حاجتت برسی. اگه نرسیدی شاید به صلاحت نیست یا الان وقتش نیست. 

تمام غصه های دنیارا میشه با یک جمله تحمل کرد(خدایا میدانم که میبینی) 😢                                              میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستی🤲🏻                     اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
انشالله ب زودی زود ب نتیجخ برسی

کی ؟ تا‌کی صبر کنم؟ قلبم داره تیر میکشه . غذا تو گلوم نمیره فقط همش یه چیز مایع مثل شربتی چیزی میخوام میدونی راحت نمیخوابم؟ میدونی نصف شبا بیدار شم .‌خدا که مهربونه چرا هنوز هیچکاری نکرده . دوست نداره شاد بشم تا کی😔😔

2706