2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله مام عاشق بودیم اونم بخاطر من خودکشی کرده بود ولی وقتی قالب و اندازه هم نبودیم تهش جز سیاهی رنگی ...

اره میدونم😔 مشکل شما چی بود؟

من خیلی هدفای بزرگتری تو زندگیم داشتم ولی از وقتی عاشق اون شدم بخاطر اون بیخیال خیلی چیزا شدم. میخواست بیاد خواستگاری نذاشتم، ترسیدم. نمیخوام باهاش ازدواج کنم چون میدونم الان فقط داغم عشقش که بخوابه بدبختیا شروع میشه. ولی خب اون میگه نه ما مشکلی نداریم اصلا قبول نمیکنه. با اینکه از خیلی لحاظ فرق میکنیم هم خودمون از خونواده هامون. من ده بار کات کردم باز برگشت و منم نتونستم مقاومت کنم

چیشد اخر؟

هیچی توضیح دادم بالاتر. گند زده شده به زندگیم. فقط۶ ماهه که داریم کات میکنیم و باز برمیگردیم. آدم بدی نیست ولی اونی نیست که من میخوام. باهم هردومون بدبخت میشیم

به ادم های اشتباه برخورد کردم ولی عاشق نشدم تا ب حال میشه گفت کراش زدم روشون ولی ادم ها از دور قشنگن تا با کسی هم صحبت نشی متوجه نمیشی چه موجود خبیث یا فرشته ایه بعدم من احساسی تصمیم نمیگیرم با عقلم میرم جلو شاید دو روز اول خل بشم قلبم فرمون بده ولی چون میدونم چه مرگمه زیاد اهمیت نمیدم بعد میبینم درست شدم😊