2733
2734
عنوان

خجالتیا چیکار کردین که دیگه خجالتی نباشین؟پروو هام بیان بگن😂

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 30 پست
من باز تلفنی راحت حضوری نه😢

وای من حضوری پروتر بودم.. اصن دوس پسرام کفشون می‌برید انقد ک زبون دراز بودم😂😂😂😅😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب چی پیش خودتون میگید که نه استرسی میگیرید نه هول میشید؟

با اعتماد به نفس و پرروگی باید برم 

عضو اکیپ علمی تخیلی♡ رییس اکیپ ماورایی^-^کسی را دوست دارم برای همین با رنگ خونم مینویسم میترسم نفهمه اما من بازم دوستش میدارم و خواهم داشت سخته دوریش برام نمیدونهمیخوام بفهمه نمیفهمه میخوام بهش راحت و مستقیم بگم اما نمیتونم بگم😔کاش یک روزی بفهمه😢                                        یکی توی دلمه فرق داره با همه واسش جونمم بدم بازم خیلی کمه یه حسیه تو چشاش دلم رفته براش مثل اون دیگه نیست واسه من بشه کاش😔
2728
2738
اینجوری بودن خیلی خوبههه

مرسی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

نمیدونم چیشد از کلاس هشتم به بعد کلن متحول شدم 🧐

نه این که پرو باشم ولی اعتماد بنفسم بالا رفت از اون ساکتی و خجالتی بودن اومدم بیرون 

شاید به خاطر معاشرت بادوستایی پرو و شلوغ کار بود 

کمال همنشین بر من اثر کرد 😂😂😂😐

2706