2737
2739
عنوان

خجالتیا چیکار کردین که دیگه خجالتی نباشین؟پروو هام بیان بگن😂

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 30 پست
من باز تلفنی راحت حضوری نه😢

وای من حضوری پروتر بودم.. اصن دوس پسرام کفشون می‌برید انقد ک زبون دراز بودم😂😂😂😅😅😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چی پیش خودتون میگید که نه استرسی میگیرید نه هول میشید؟

با اعتماد به نفس و پرروگی باید برم 

عضو اکیپ علمی تخیلی♡ رییس اکیپ ماورایی^-^کسی را دوست دارم برای همین با رنگ خونم مینویسم میترسم نفهمه اما من بازم دوستش میدارم و خواهم داشت سخته دوریش برام نمیدونهمیخوام بفهمه نمیفهمه میخوام بهش راحت و مستقیم بگم اما نمیتونم بگم😔کاش یک روزی بفهمه😢                                        یکی توی دلمه فرق داره با همه واسش جونمم بدم بازم خیلی کمه یه حسیه تو چشاش دلم رفته براش مثل اون دیگه نیست واسه من بشه کاش😔
2731
2740
اینجوری بودن خیلی خوبههه

مرسی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

نمیدونم چیشد از کلاس هشتم به بعد کلن متحول شدم 🧐

نه این که پرو باشم ولی اعتماد بنفسم بالا رفت از اون ساکتی و خجالتی بودن اومدم بیرون 

شاید به خاطر معاشرت بادوستایی پرو و شلوغ کار بود 

کمال همنشین بر من اثر کرد 😂😂😂😐

2706