2737
2739
عنوان

بدن خوش فرم.🍭

1650 بازدید | 27 پست

سلام  دوستان 19سالمه 

میخواستم بپرسم کسی هست ک با ورزش تونسته بدنش خوش فرم کنه از همه لحاظ من نمیتونم فعلا برم باشگاه تووخونه کسی بوده تونسته؟؟ بیزحمت راهنماییم کنه من لاغرم و میخوام کمی چاق شم ولی رو فرم  کسی هست برنامه داشته باشه چیزی ممنون🍭

بلع میش 

منتهی باید سخت تمرین و تلاش کنی 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوسال پیش بدون باشگاه با روزی ۲تا۴ ساعت رقص خودمو لاغر کردم .هنوزم میرقصم البته من عاشق رقصیدنم.بیشتر زومبا ... میرم

از ۵۵ من رسیدم به ۴۴ 

ولی باید ادامه بدی نباید ول کنی

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝
برنامه های ورزشی هس از این 30 روزه ها اونا خیلی خوبن دان کن طبق برنامش پیش برو بیشترشونم رژیم غذای ...

من ریختم زیاد تاثیر نداشت 

البته من چن روز اخر دیگ ولش کردم

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝
2738
برنامه های ورزشی هس از این 30 روزه ها اونا خیلی خوبن دان کن طبق برنامش پیش برو بیشترشونم رژیم غذای ...

خب عزیزم اره درسته دیدم و قبلا دان کردم ولی میخوام زود نتیجه بگیرم . حس میکنم این برنامه ها چطور بگم  اممم  زیادی تمرین الکی گزاشتن 

من ریختم زیاد تاثیر نداشت  البته من چن روز اخر دیگ ولش کردم

اخه اینا برای کسایین ک چربی بدنشون زیاد نیس

اگه یخورده زیادی باشه دیگه اثر نداره باید بری باشگاه😆

ملکه_بانشی، درد_شرابتونم تعلیقی😐😒
اخه اینا برای کسایین ک چربی بدنشون زیاد نیس اگه یخورده زیادی باشه دیگه اثر نداره باید بری باشگاه😆

من ۴۷ کیلو بودم🙄

خب عزیزم اره درسته دیدم و قبلا دان کردم ولی میخوام زود نتیجه بگیرم . حس میکنم این برنامه ها چطور بگم ...

نمیشه زودی نتیجه گرف از چیزی اخه

خب اگه اینارو قبول نداری برو بدنسازی تا قبل کرونا میرفتم خیلی خوب بود ولی تو گذشت زمان نتیجه میگیری

ملکه_بانشی، درد_شرابتونم تعلیقی😐😒
2706