2737
2739

خو برا سرخ کرنشون دیگه روغن میخواد

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نه به غیر اون داخل موادش هم میخواد دیگ

خمیرم روغن میخواد؟.

من لقمه ای درست میکردم نمیخواس دیگه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
اخه دونات واسه خمیرش هفتادگرم میخاد کره بعد این یعنی نمیخاد؟

نه یادمه منم نمیزدم ولی حالا از تاپیکای ماریا قناد سرچ کن پیراشکیو ببین اون چطور نوشته خمیرشو

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗

من همه اینارو که گفت میریزم بجز تخم مرغ که نمیزنم یه قاشق تادوقاشق رو عن مایع میزنم خمیرو خوب ورز میدم ۱۰۰ بار میزنمش کف طرفم میزارم تو یه ظرف یه دستمال یاحوله میکشم دورش گرم شه تا یکی دوساعت قشنگ دوبرابر میشه بعداز اون به اندازه یه نارنگی خمیر جدامیکنم مواد و میزارم داخلش لبه های پیراشکیم وباچنگال بهم میچسبونم که حین سرخ باز نشه تو روغن داغم غوطه ورش میکنم خوب سرخ شه

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
من همه اینارو که گفت میریزم بجز تخم مرغ که نمیزنم یه قاشق تادوقاشق رو عن مایع میزنم خمیرو خوب ورز می ...

میگم واسه کرم لای پیراشکی من نشاسته ندارم چیکارکنم