2737
2734
عنوان

خانومای شاغل و خونه دار همتون. بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 112 پست
تو زندگی ما به درامد من مطلقا نیازی نیست ولی از سر علاقه میرم . استارتر فقط بگو هدفت چیه ؟ میخوای هم ...

شما گفته بودی قبلا برای خرید خونه پول لازم داری و حتی میخواستی دوشیفت کار کنی

میخوام یدونم ایا کار کردن خانوما واقعا دلیل عمدش پوله یا علاقه

من اگه همسرم مولتی میلیاردر هم باشه ده تا والا هم داشته باشم شونصد تا بنز و پورشه هم زیر پام بندازه سر تا پامو طلا هم بگیره بااااااز هم شغلم رو رها نمیکنم چون واسه پول نیست

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما گفته بودی قبلا برای خرید خونه پول لازم داری و حتی میخواستی دوشیفت کار کنی میخوام یدونم ایا کار ...

من ؟؟؟؟ من کی گفتم ؟؟؟؟ من غیردولتی دارم و خودم صاحب کارم . غیردولتی هم فقط میشه یه شیفت کار کرد 😐

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
سلااام

سلااااام 🤗

من و  همسرم هم صنف و همکار هستیم..درآمدمون خوبه.. به کار کردن من نیازی نیست..اما بعد از سالها درس خواندن و تلاش و تجربه و علاقه به حرفه ام قطعاً شاغل بودن و کار کردن انتخاب اول و آخرم هست.. خسته میشم..خیلی ..ساعات کاری زیاد ..کم خوابی و حتی گاهی بی خوابی.. استرس به ذات خود این کار..همه و همه وجود داره..اما عشق به کارم چیزی نیست که در سایه ی سختی ها گم بشه😉

2731

عزیز من به شخصه فقط برای ارائه تخصصم ، منبع درامد مستقل از همسرم سر کار خواهم رفت حتی اگه شوهرم پولش از پارو بالا بره ... درآمد خودم که حاصل دست رنجم باشه مزش یه چیز دیگه است تا پول تو جیبی از شوهرم ... در مورد عکس ها هم باید گفت خیلی سوگیرانه هستند و عوام پسندانه و فقط از نظراتی شات دادی که از وضع مالیشون می‌نالن و راضی نیستند و طبق نظر خودت چیدی گل ;)

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2738
اینجا گفته بودی

برای ساخت خونه بود عزیزم اون سال همسرم داشت خونه میساخت . وگرنه همون موقع من خودم خونه داشتم . که در نهایت هم همسرم نذاشت و البته با سه تا بچه خستگی کاملا عادیه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

اوناي ك از مجردي شاغل بودن جواب سوالت هست

اوناي هم ك دنبال ارزوهاشون رفتن بعد از متاهلي بازم جواب سوالت هست

هر كي خانه دار هست و حوصله شاغل شدن نداره فكر كن بخاطر كمك ب شوهرشون هست و خودتو اروم كن

حقوق من و همسرم تقریبا یکسانه همسرم شغل آزاد داره 

جفتمون باهم زندگیمون رو می‌سازیم همه چی می‌خریم باهم بیرون کار می‌کنیم باهم داخل خونه کار می‌کنیم مثل هم خسته میشیم و این قشنگترین حس دنیاس و ب نطر من معنی زندگی مشترک همینه 

و قطعا اگر صدبار دیگه هم بخام انتخاب کنم شاغل بودن رو انتخاب می‌کنم مستقل بودن از لحاط مالی و حصور فعال اجتماعی آدم رو سرحال و شاداب نگه میداره حداقل برای من اینجوریه 

چه تاپیک ترسناکی، به عنوان کسی که شاغل هست و مطلقاً زندگی مون لنگ درآمد من نیست، و تو زندگی ام هم تجربه عالی خونه داری داشتم و هم تجربه عالی شاغل بودن، میگم استارتر واقعا اسکرین گرفتن و سند رو کردن واقعا کار عجیبیه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

عزیزم من شاغل بودم الان خانه دار

خب حقوق خودم خیلی کمک بود تو زندگیم

ولی چون خانوادم شهر دیگه هستن و نمیتونستم بچه ها رو مهد بزارم بخاطر بچه هام که کنارشون باشم استعفا دادم 

نیازهای هر آدمی چند طبقه س(سلسه مراتب مازلو)

اول پول برا خوارک و پوشاک و مسکن و امنیته 

ولی

بعد دیگه عزت نفسه

من شاغلم و الان با همه سختی های شاغل بودن و مادر بودن و خانه دار بودن به صورت همزمان؛باز شاغل بودن رو برای همه خانمها میپسندم و ترجیح میدم در آینده دختر و عروسم شاغل باشن

من یه زن خودساخته ام،که رویاهام رو خودم ساختم؛ درست زمانی که فکر می کردم در اوج خوشبختی ام،زندگی ام زیر رو شد...اسم کاربری رو هم اونموقع انتخاب کردم.الان دیگه اون شرایط رو پشت سر گذاشتم و دیگه متتظر مرگ نیستم ولی حیف که اسم کاربری قابل ویرایش نیست
2706