2737
2734
عنوان

خانومای شاغل و خونه دار همتون. بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 112 پست
عزیز من به شخصه فقط برای ارائه تخصصم ، منبع درامد مستقل از همسرم سر کار خواهم رفت حتی اگه شوهرم پولش ...

افرین سوگیرانه رو خوب گرفتید داشتم دنبال جمله ی مناسب برای گفتن این میگشتم که شما زحمتش رو کشیدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه کار زشتی میکنی عکس میگیری از چیزی که چهار سال پیش بچه ها گفتن 

خود من وقتی تازه عضو شده بودم فوبیا داشتم کسی نشناستم برای همین سعی میکردم اطلاعات غلط از خودم بدم که ذهن کسی طرف من نیاد 

حالا فکر کن یکی بیاد بخواد بیاد اللن بگه بیا در مورد اینی که اون موقع ها نوشتی توضیح بده 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

اوضاع اقتصادی کشور روز به روز داره داغون تر میشه

با وجود اینکه شوهرم درامد نسبتا بالایی داره و خودم هم کارمند هستم ولی بازم کم میاریم و با خیلی از خرجای سابقمون خداحافظی کردیم😔

کرونا هم که شده قوز بالا قوز

نه تفریحی نه استراحتی نه مسافرتی

بچمون هم از صبح تا ظهر پیش مادرم هست

زندگیت خیلی سخت شده

مشکلات زیاد شده

2728
2740

ادم امروز ی جور زندگی میکنه و یجور نظر داره...میخای کسی ک ۵سال پیش حرفی زده همون رو حرف بمونه اونم بااقاتصادی ک همش درحال تغییره.

واقعا درکت نمیکنم.

برای رفع مشکلم دعا کنید ...خیلی گرفتارم

بچه ب نظرم استاتر یه سوال ساده پرسیدم ک خانوما بخاطر علاقه میرن سراغ کار کردن یا استقلال مالی و کمک ب خانواده . 

من خودم اگ بتونم مطابق رشته تحصیلیم کار پیدا کنم حتی اگ پولدار هم باشم بازم دوست دارم کار کنم

حس نمیکنی برای بچت داری کم میزاری؟

اره خیلی

نمیدونم باید چیکار کنم

مادرم هم دیگه خسته شده.پسرم روز به روز شیطون تر میشه.برادرم میگه دیگه نیارش اینجا بچت رو

پرستار هم میترسم تو کرونا بگیرم

مهد ها هم که بسته هستن

اسما پاک شده

حالا هر کدوم ما میاد برات نظرشو مینویسه در حقیقت وقت گذاشته و داره لطف میکنه حالا چه اهمیتی داره که میری چیزی که چند سال پیش نوشته را اسکرین گرفتی و میزاری 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
یه سوال  چرا باید کم بزاره

چون بچه از صبح تا ظهر پیش مادربزرگشه ک خیلی تفاوت نسل دارن 

و اینکه معمولا خانومای کارمند با وجود اینکه ثابت شده بچه تا دو سالگی ب حضور کامل نیاز داره بچه ۹ ماهه رو میزارن مهد یا پیش پرستار میرن سرکار

افرین سوگیرانه رو خوب گرفتید داشتم دنبال جمله ی مناسب برای گفتن این میگشتم که شما زحمتش رو کشیدید

خواهش میکنم ...عزیزی :)   

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2706