2733
2734
عنوان

بیمه عمر خوبه یکی از دوستام اسرار میکنه که بچم که یکسالشه بیمه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 65 پست
مثلا اومدیم و یکی دوسال ریختیم بعدشرایط جوری شد ک نخوایم بریزیم چی میشه اون پولایی ک ریختیم میره هوا ...

تا سه سال اول سودی بهش تعلق نمیگیره و یه مقدار از پولت برداشته میشه و مابقی بهت برگردونده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو این شرایط و گرونیا بدونی لااقل بچه ات برا تحصیل و ازدواج یه پس اندازی داره خیال خودتم راحتتره

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2731

شوهرم رفته بود بچه ها رو بیمه کنه،مسئولش گفته بود بجای اینکه ب نام بچه ها بگیری بنام خودتون بگیرین

چون پول رو در آینده ب حساب خود بچه میریزن،گفته مورد داشتیم باباهه میخواست برا پسره یه شغل یا خونه فراهم کنه با پولش ولی پسره پولو گرفت خرج چیزای الکی کرد.

ولی اگه به اسم خودتون باشه، خودتون میتونین اون کاری ک لازمه و درسته رو انجام بدین

الان من و همسرم بجای بچه ها بیمه کردیم

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

زنداییم واسه دو‌تا بچه هاش گرفته‌

بنظرم خوبه

منم در،آینده میگیرم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738
دقیقا همون پول ک ریختیمو؟بعد شما برا کدوم بیمه هستید؟

اره من بیمم ۱۰ ساله شده اما خاهرم ۳ سال پرداخت کرد رفت قراردادشو فسخ کردپولشو دادن ی جزیی برداشتن ازش 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
الان من یه ساله بچمو بیمه کردم میتونم خودمو به جای بچه بیمه کنم؟؟؟

از خودشون باید بپرسی ببینی میشه انتقال بدی

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

بله عزیزم خیلی خوبه ... منو همسرم قصدمون اینه همون زمانی که نی نیمون بدنیا اومد بیمه عمرش کنیم 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
بنظرم بجاش هرماه سکه بخر.حتی شده پارسیان

آره طلا هم خیلی خوبه 

2706