2737
2739
عنوان

خدایا تف ت این دنیات ک وفا نداره تو🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدا به این کارات میخندی حیف نیست ببین چیکارکردی... 

روحم مرد احساسمو کشتن نابودم کردن زمین زدنم همه چیزمو ازم جدا کردن هیچی ندارم حتی مامان ک بشینم یرمو بذارم رو پاهاش دردودل کنم 

از مامان فقط هر چن ماهی دو روزشو دارم 

۶ سال وضعم همبنه وفتی عرفانم اومد باورم کرد بم پرو و بال داد بابای لاشیش پرو و بالو گرفت خوردم زمین استخونام شکست

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2731
آیدا جان چیشد مگه؟  الان داشتی میپرسیدی چی میشه  مگه تموم شد؟

شده من بدبخت دنبالشم که درست بشه

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2738
چرا مخالف بودن؟دلیلشون چی بود؟

دلیلشو دلیل نداره😅 

لاشی بودن عوضی بودن بابایی ک بچه ۱۴ ساله میفرسته شهر دیگه پول در بیاره پدره؟؟ سگ بچشو ول نمبکنه اینا از سگ کمترن تریاکی نامرد

پدرشوهرشو میگم ...لابد من اشتباه گرفتم تورو با گیسو اخه فک میکردم خودشه با کاربریش

نه چن روزیه کاربری داد ب من کارش داری بگم بیاد ولی گف نمیخوام بیام سایت خدافظی نکرد ک بقیه بگن بمون سختش بشه

روحم مرد احساسمو کشتن نابودم کردن زمین زدنم همه چیزمو ازم جدا کردن هیچی ندارم حتی مامان ک بشینم یرمو ...

عزیزم ببین همه اینا میگذره

هممون این سن و این دوره رو گذروندیم شاید حرفام به مذاقت خوش نیاد میفهمم اما اگر بتونی درکشون کنی بزرگترین لطف در حق خودت کردی

چرا پیش مادرت نیستی عزیزدلم؟ 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
یعنی یه پسر ارزش خودزنی داره ؟ 🤔

یه پیر خودش نابود تره باباش جدامون کرد خدا ارزوهاشو ازس جدا کنه

عزیزم ببین همه اینا میگذره هممون این سن و این دوره رو گذروندیم شاید حرفام به مذاقت خوش نیاد میفهمم ...

طلاق گرفتن جدا شدن هیچی ندارم 

عرفانم باورم کرد اون پشتم بود عین کوه شبا میترسیدم از تاریکی میگفتم وایسا برم دسشویی میگف دستتو بده باهم بریم 🙂💔

بهترین سال های زندگیم با عرفانم بودم زود گذشت.....