2733
2739
عنوان

خدایا تف ت این دنیات ک وفا نداره تو🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 38 پست
طلاق گرفتن جدا شدن هیچی ندارم  عرفانم باورم کرد اون پشتم بود عین کوه شبا میترسیدم از تاریکی ...

عزیزم🥺

کاش میتونستی بری پیش مادرت شاید وضعت بهتر بود... 

مراقب باش برای جبران نبود مادر و پدرت سمت محبت پسری نری چون صدبرابر آسیب میبینی... میدونم الان میگی عرفان فرق میکنه هممون فکرمیکنیم اون طرف خودمون فرق میکنه اما همش کشکه متاسفانه فقط خودتی و خودت فقط به فکر پیشرفتت باش ک بعدها حسرت نخورب

ازین عرفانا تو دنیا زیاده خواهرعزیزم... حالا کم کم متوجه حرفام میشی

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم🥺 کاش میتونستی بری پیش مادرت شاید وضعت بهتر بود...  مراقب باش برای جبران نبود مادر و پد ...

درسته ازین نیسوزم اونم دوسم داره.....

باباش جدامون کرد خیلی حالم خرابه درست مث زات باباش

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
درسته ازین نیسوزم اونم دوسم داره..... باباش جدامون کرد خیلی حالم خرابه درست مث زات باباش

چی بگم میدونم هرچی بگم تو گوشت نمیره

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2728
چی بگم میدونم هرچی بگم تو گوشت نمیره

برام سخته.....

خیلی سخته کسی ک بهش عادت کرده بودم بخاطر یکی دیگه .....💔 

بی خیال قسمت منم با بدبختیه 

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

عزیزم اگه کسی واقعا کسی رو دوس داشته باشه محاله ولش کنه.

همه دنیا هم که مخالف باشن بازم طرفشو ول نمیکنه.

خدا بهتون کمک کنه عزیزم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
عزیزم اگه کسی واقعا کسی رو دوس داشته باشه محاله ولش کنه. همه دنیا هم که مخالف باشن بازم طرفشو ول نم ...

توروخدا دعا کن اعتماد ب نفس نداره از بابای نامردش میترسه 

توروخدا دعا کن حضرت علی دستشو بگیره

درسته ازین نیسوزم اونم دوسم داره..... باباش جدامون کرد خیلی حالم خرابه درست مث زات باباش

آخ مثل ما 

عشقم نابود شده 

افسردگی گرفته 

دوری میکنه از آدما 

حتی از من

اون میگه بخاطر خودت میخوام که بری و فراموشم کنی 

نفسم داره میگیره 

اول باباش موافق بود اصلا خودشون زمانی که باهم بودیم و نمیدونستن منو انتخاب کردن اما الان میگن نه 

میگن خودت تنها برو خواستگاری بعدشم برنگرد اینجا 

اون فقط ی بابا داره 

مامانش تو بچگی ولش کرد و رفت 

باباش ازدواج کرد 

واسمون دعا گرفتن و طلسمشکردن. تا پولش دوتا نشه و رابطش با عشقش خراب شه 

دارن مارو ذره ذره آب میکنن 😭😭😭😭😭

2740
توروخدا دعا کن اعتماد ب نفس نداره از بابای نامردش میترسه  توروخدا دعا کن حضرت علی دستشو بگی ...

انشاءالله عزیزم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.