2726

.💔💔 عکس💔💔

خد تف تویه این دنیات که وفا نداره توش من از زیر و بم میکشم دنیات هی میذاره روش

با تو هم می خونه تو که یه دنیا رو گشتی بذار سر بسته بگم سربازتم مشتی 

از دست تو نیست تقصیر دنیاست اگه تو نامردی دیوونه نشو ندیدی با دله من چیکار کردی

نفرینه منه یه روزی مثل خودم تنها میمونی بدون آه منه اگه یه روز دیدی دیگه نمیتونی

اره امید وارم جواب دل شکستمو بدی تویی که جدامون کردی تویی که شدی دلیل گریه های شبم امید وارم لشکتو ببینم روزیو ببینم که التماس بخشش کنی

تو خودتم دختر داری نمیخوام دخترت تقاصشو پس بده ولی امید وارم از دخترت جدا بشی که از روحم جدام کردی نامرد

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ااااه این چیه دیگ چندسالته 

این نشونه زخم 💔🙂

بیخیال ۱۰۰ سالمه

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
کی پدرشوهرتو میگی

گیسو نیستم کاربریو داد ب من رفیقشم ایدا میخواد از سایت دور باشه برا زندگیش تلاش کنه 

اره بابای نامرد بی وحودشو میگم

دختر این چیه دیگه گذاشتی؟؟؟؟؟

💔زخم💔

ای چیزی نی زخمی ک تو دلمه نوک ناخن کوچیکشم نی

آقا بخدا دوروز دیگه میخندی به این کارات باور کن یه پسر هیچ وقت ارزش اینو نداره 

تازه تو سنت واقعا کمه برای ازدواج و اینجور چیزا 

به او گفتند گیسوانت را بپوشان تا ایمان مردی نلرزد...                 ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟
این نشونه زخم 💔🙂 بیخیال ۱۰۰ سالمه

بعدا به این کارات میخندی

حیف نیست ببین چیکارکردی... 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
اهان...چرا آخه اونا که نامزدن از اول راضی نبود 

کی راضی نبود؟؟؟ 

کبو میگی 

گیسو؟؟ عزیزم اون ازدواج کرد تمام 

بابای عشقش حرومزاده نبود مخافت کنه بخواد نابود کنه تقاص اشکامو پس مبده امبد وارم اگه خدا پشتمه اگه خدا خدای منه باید تقاص دل شکستمو بده نفرین نمیکنم ولی ارزو میکنم تقاص دلمو پس بدن

2706