2733
2734
عنوان

همسرتون خونه مادرتون ظرف میشوره؟؟🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 2625 بازدید | 163 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالاخره زایمان وتولد همسرت با این انسان بوده هر چند اخلاقشان به هم نمیخوره 

همسرت ۲۰ یا ۳۰ سال توی اون خونه در کنار اون پدرومادر با اون فرهنگ وتربیت بزرگ شده اینو گوشه ذهنت داشته باش

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
شما ظرفها رو بشور، شوهرت خرید کنه، سفره رو جمع یا پهن کنه باهات، کارهای بیرونش رو انجام بده  ا ...

عزیزم شما که از جزئیات خبر نداری منم مادرمو از سرراه نیاوردم که بخوام اذیتش کنم

2728
منم شاغلم  

۷۰دزصد خانمای اینجا الان شاغلن و صددرصد پدر و مادرشون خوبی های خاص خودشونو دارن 

اما نه هر روز میریم آوار شیم رو سر اون بنده خدا ها نه از شوهرمون میخاییم بیاد خونه مادرم رو نظافت کنه ظرف بشوره یا هر چیزی 

از نظر هر کسی مادر خودش فرشته س و بقیه شیطان هستن  همیشه یادت باشه  هیچوقت جلو همسرت نگو ...

عزیزم ی مثال ساده واست میزنم دستت بیاد.

وقتی همسرم به مادرش میگه ی غذایی هوس کردم بعد از رفتن ما درست میکنن و بعد به همسرم زنگ میزنه میگه الان خوردیم 

2738
شوهر من خونه ی خودمون ظرف نمیشوره چه برسه خونه مادرم

اقا دیگه خونه ی خودمون رو میشوره خداییش

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
عزیزم ی مثال ساده واست میزنم دستت بیاد. وقتی همسرم به مادرش میگه ی غذایی هوس کردم بعد از رفتن ما در ...

مادرشوهرت مشکل داره

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

مگه شوهرت کلفته مادرته 

یکم تو خانواده واسش ارزش قائل شو شما اینجوری رفتار‌میکنی چه ‌توقعی از مادرت یا بقیه داری 

اولا که با ظرف شستن نه میشه قدردانی کرد نه ارزش مادرتون میره بالا که برعکس باعث ناراحتی همسرت میشه 

دوما یعنی تو خونه شما هیچکسی وجود نداره که ظرفارو همسرت بشوره و کاری که اصلا وظیفش نیستو انجام بده 

اگه‌کارای دیگه بود اشکال نداشت مثلا همسر خودم یه بار با پدرم شام درست کردن و ظرفاشم شستن ولی این از سر صمیمیته نه دستوری ولی اینکه شما وظیفش میدونی خیلی بده

شده از درد بخندی که نبارد چشمت...من در این خنده پُر غُصه مهارت دآرم.🙃 
عزیزم شما که از جزئیات خبر نداری منم مادرمو از سرراه نیاوردم که بخوام اذیتش کنم

نگاه کن اینجا مجازی هست 

همه حرفها را نمیتونی بیان کنی 

وشرایط را کامل بگی

حتی لحن وصوت منتقل نمیشه 

گاهی سو تفاهم پیش میاد

اگر پستی به کارت اومد مطابق شرایط وروحیه  تو بود بگیر وبقیه را رها کن 

اینجا از هر جنسیت سن تجربه تحصیلات فرهنگ وتربیت و... هستن وتفاوت 

شما بهترین ها را گلچین کن بقیه هم بزار کنار

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
عزیزم ی مثال ساده واست میزنم دستت بیاد. وقتی همسرم به مادرش میگه ی غذایی هوس کردم بعد از رفتن ما در ...

هدفش از اینکار چیه ؟

فکر نمیکنی چون مدام شما خونه مادرتی مادرایشون حساس شدن و این برخورد رو دارن؟

با خودش شاید میگه هفت روز هفته اونجان هوس هاشونو میان اینجا میکنن

2706