2733
2734
عنوان

همسرتون خونه مادرتون ظرف میشوره؟؟🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 2625 بازدید | 163 پست
نه عزیزم در کل بی تفاوت نمیشینه من و مامانم کار کنیم پذیرایی کنیم خودش بلند میشه کمک می‌کنه همه داما ...

چه عالی

ولی خیلی ها اینجور نیستن

مثلا داداشم میگفت میرفتم خونه مادر زن ظرف بشورم سفره جمع کنم پهن کنم کلا اهل نشستن نیستیم هیچ کدوم دیدم ای بابا برادر زن ها قطار نشستن همش من دارم میدوم یه بار به زنم گفتم چرا برادرهات کمک مادرت نمیدن گفت مادرم پسری هست اصلا برای ما عادی نیست کمک دادن پسرها توی خونه

داداشم گفت منم دیگه نشستم مادر زن کمر درده هی میره آشپزخونه  ومیاد اما یه کلمه به پسرها که بزرگن نمیگه اونوقت من بلند بشم منم میشینم دیگه

هر خانواده ای نوع تربیت وفرهنگشون فرق داره

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
@دنیا____همسرم  

چه تاپیکای عجیبی😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من یه بار نمیدونم درگیر چی بودم نتونستم برم کمک مامانم همسرم خودش خودجوش رفت اشپزخونه شروع کرد ظرف شستن هرچی مامانم گفت برو میشورم گوش نداد آخر بابام دید اینجوریه به مامانم گفت برو بشین ما میشوریم

خلاصه پدرزن و داماد شستن منو مامانم نشستیم

چه عالی ولی خیلی ها اینجور نیستن مثلا داداشم میگفت میرفتم خونه مادر زن ظرف بشورم سفره جمع کنم پهن ...

تربیت پسرای اون خانم درست نیست والان خودش اذیته  با کمردرد هیچ کس کمکش نمیکنه ولی تربیت مادر شما درست است خدا برادرتو حفظ کنه 

2731
چند وقت یکبار میرید خونشون؟؟منطورم شام و ناهار هست

گاهی توهفته چندبارمثلابچه اونجامیزارم پیرم بازاربرمیگردم میگن ناهاریاشام بشین ‌...گاهی هفته ای یکبار گاخی ماهی یکبار مادرشوهرمم ۶۰سالشه ولی سرحاله ازروزاول دخترش هنوزشوهرنکرده بودمیگفتن نه نه توبشین خودمون جنع میکنیم بعداون دخترم شوهرکرد بازم مادرشوهرم خودشوجوون نشون میده😉نمیزاره من بشورم .ولی چندسال پیش جاری دارشدم خدایی جاریم خیلی زرنگه وکاری اون بره تندتندمیشوره میگن نشورم میگه نه میشورم اینام زیادبه اون اصرارنمیکنن که نشورالبته واقعاجاریم زبروزرنگه.من قبل بچه دارشدنم سه سال دخترخودش بود هنوزازدواج نکرده بود بعدشم من بچه دارشدم دوقلوبه زوربه کارخودمم میرسم ولی حتی اللنم کلا میگه نه نه خودم میشورم یکم دیگه منم خب همسایه ایم نهایت یکی دوساعت بعدناهاریاشام برمیگردم شایدکسی که بره به هفته بشینه طبیعتابایدکمک کنه منم البته دوست داشتم ولی ازاول نزاشتن چون همسایه هم بودیم دیگه طولانی مدت نبودم خونشون.

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
تربیت پسرای اون خانم درست نیست والان خودش اذیته  با کمردرد هیچ کس کمکش نمیکنه ولی تربیت مادر شم ...

خدا رحمت کنه مادرمو روحش شاد باشه با این حرفت

ما بچه بودیم مادرمون به رحمت خدا رفت کار برا زن ومرد اشکال نداره

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
گاهی توهفته چندبارمثلابچه اونجامیزارم پیرم بازاربرمیگردم میگن ناهاریاشام بشین ‌...گاهی هفته ای یکبار ...

خوش بحالت خواهر

دست راستت رو سر من

مال من همه جا سرحاله و جوون...تو پیک نیک تو سفر تو مهمانی

اما تو خونه خودش جلو پسراش میلنگه میگه پاهام درد میکنه...پسراشم میگن آره...مادرمون خ زحمت میکشه پاشین شما عروسها کار کنین

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
@sasasasasasasasa   😏😂

یعنی چ خار میشم

کار عار نیس  

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2740
خوش بحالت خواهر دست راستت رو سر من مال من همه جا سرحاله و جوون...تو پیک نیک تو سفر تو مهمانی اما ...

دستتون دردنکنه عزیزم انشالاتنتون همیشه سالم باشه

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
یعنی چ خار میشم کار عار نیس    

😐🔪

خیلی کم میای تو سایت 😐

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی
😐🔪 خیلی کم میای تو سایت 😐

😐😐😐تو نیسی منم حصلم سر میره میرم

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
😐😐😐تو نیسی منم حصلم سر میره میرم

😐🔪

من هر وقت میام تو نیستی

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی