2737
2734
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252038 بازدید | 1196 پست

تو تاپیک چند روز پیشم فرستادم ،اخرین چت تلگراممونه،اس ام اس هم بیشتر خرید خونس  

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ایشاله که هیچ مشکلی پیش نمیاد و به دلخوش بغلش میکنی.  شما هم دعا کن من راحت سقط کنم و زودی دوب ...

عزیزممم🥺🥺

الان امضاتو دیدم 

انشالله به زوووودی و صحیح و سلامت مامان بشی 

چند هفته بودی گفتن  قلبش تشکیل نشده،؟

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2742
2740
تو تاپیک چند روز پیشم فرستادم ،اخرین چت تلگراممونه،اس ام اس هم بیشتر خرید خونس    

این دیگه بسیار واو داشت

👻👻👻👻

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌
این دیگه بسیار واو داشت 👻👻👻👻

اگه اصرار کنی چت پیامهامونم میفرستم  

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.
عزیزممم🥺🥺 الان امضاتو دیدم  انشالله به زوووودی و صحیح و سلامت مامان بشی  چند هفته بود ...

مرسی عزیزم. ۸ هفته. چون تو عید افتاد هفته ی ۶ ام. که دکترم نبود گفت جای دیگه نرو سونو. بتاتم خوبه مشکلی پیش نمیاد. هفته ی پیش رفتم سونو بیرون واسه تایید سایز ساکم ۲۵.۶ بود و خالی متاسفانه. 

آینده حتما" زیباست.🥰
مرسی عزیزم. ۸ هفته. چون تو عید افتاد هفته ی ۶ ام. که دکترم نبود گفت جای دیگه نرو سونو. بتاتم خوبه مش ...

عزیزم 🥺

حتما حکمتی بوده 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706