2737
2739
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252038 بازدید | 1196 پست
ای جانم سلامت باشه. 🥰😘😍 یه سال و نیمه دارم ویتامین میخورم. ویتامین دیم ۳۵. پایین نیست. قبل عید چ ...

۳۵ خوبه.پس خوبه نگران نباش بدون استرس اقدام کن انوشالله نتبجه میگیری حتمااا شوهرتم تقویت کن

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم عکس بذارم دیدم هیچ چیز قابل عکس گرفتن ندارم که هیچ 

عین آویزونا همش من پیام میدم لاو میترکونم و اگه واجب!!!بود ایشون دوکلمه مینویسه

بدون سلام و ...

از حرصم همه رو پاک کردم🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

دوستان من هیچ وقت به اسم کاربری افراد نگاه نمی کنم، بنابراین ممکنه تو یه تاپیکی با نظر کسی مخالف باشم و حتی بحث کنیم با هم، و تو یه تاپیک دیگه برم قربون صدقش برم، اگه باهام دعواکردید قبلش، یادم بیارید😁
2731

مدیونیداگه مسخره کنیدا😒

آخرین چتی که باهمسرم داشتیم .میدونم مال چندروزپیشه .مازیادچت نمیکنیم بیشترزنگ میزنیم به هم دیگه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

واقعا ک بهتون حسودیم سشد من ک اینقدر پیام میدم دریع از ی جواب ولی وقتی تو تلگرام و واتساپش پیام میاد با کله میره  تو گوشیش و اجازه نمیده من هیچ شبکه اجتماعی رو داشته باشم😢😢😢😢😢😢

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
2740
2706