2737
2734
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252038 بازدید | 1196 پست
حرف همو نمیفهمیم اصلا. مدام اختلاف داریم.هروقت حرف میزنم باهاش با لحن بد باهام حرف میزنه.نه اینکه خی ...

عزیزم ما هم این دوره ها رو داشتیم، ۳ سال. میگن اگه سه سال گذشت و هنوز دلیل برای بودن با هم و دوست داشتن هم داشتید میتونید تا اخر عمر با شادی زندگی کنین. 😉

آینده حتما" زیباست.🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا همتون انقدر با شوهراتون خوبید؟؟؟؟ما ۷ماهه ازدواج کردیم من همش گریه میکنم و دعوا داریم😥

انشالله که همیشه شاد باشن ودوست وعاشق....

عزیزم من خودم از اونام که همین الان کلی پیامه دعوا داشتیم باشوهرم قهرو این حرفا

همچینم زندگی به اون گل وبلبلی نیست

2740
حقیقت اکثر استوریایی که میگن عاقایی برام گل خریده😂🙊

😀😂لطفا کمتر امتحان بگیر خانون معلم

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
😂😂😂 یجاش میگه ای بابا همش امتحان درد و بلاش عاخه🥺😂

ولا حق داره تموم امتحان های الهی رو تو داری ازش میگیری😆😁یه انتراکت بده خدا هم امتحاناشو بگیره از اقاتون

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2706