2737
2739
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 252038 بازدید | 1196 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من امتحان کردم نمیشد

میشه سر همون ساعت و ثانیه باید باشه من خودم امتحان کردم شد اولش رفرش کردم سه نقطه نیامد ولی دو بار رفرش کردم امد

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2742
میشه سر همون ساعت و ثانیه باید باشه من خودم امتحان کردم شد اولش رفرش کردم سه نقطه نیامد ولی دو بار ر ...

عه🤔ممنون حالا دوباره امتحان میکنم 

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
@نی_نی_یار_شب         @نی_نی_یار_حذف_تاپیک2       & ...

تونستین؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
عه🤔ممنون حالا دوباره امتحان میکنم 

الان عکس اون کاربر نیست حتما تونستن پاک کنن

واااای😂😂😂فقط جمله آخرت،مامان لارجی هستی😂❤

😄😄😄😄

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2738
پسرت چندسالشه؟

۱۸سالش تموم شده

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
اسمت شادی نیس؟ 

نچ

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.
الان عکس اون کاربر نیست حتما تونستن پاک کنن

نی نی یار جان 

تاپیک رو هم میشه اینجوری پاک کرد؟

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2706