2752
2734
عنوان

دارم میرم سونوی قلب نی نی🥹

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 188 پست
از خواب ک بیدار میشم چرا یا وقتی گشنم باشه بدجور حالم بد میشه

منم عین شمام صبح که از خواب بیدار میشم تهوع دارم و معده درد نی نیم پسره طبیعیه عزیزم

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
همه بارداری‌ ن یکی نیست من از5هفته تا20هفته فقط بالاآوردم یکی ازآشناهاهم بودتاماه آخربدون علائم رفت ...

بچتون دختره یا پسر 

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله که نی نی قلب خوشملش تند تند بزنه مامان جونش خوشحال بشه

مرسی قلبممممم

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
چند هفته ای

هفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 
2731
منم عین شمام صبح که از خواب بیدار میشم تهوع دارم و معده درد نی نیم پسره طبیعیه عزیزم

من همش باید یچیزی بخورم

یعنی اگ یساعت گذشت و چیزی نخوردم حالم بهم میخوره

از خونمونم بدم میاد .از اتاق خوابمون متنفرمم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
پسر 6سالشه    

خدا حفظش کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من همش باید یچیزی بخورم یعنی اگ یساعت گذشت و چیزی نخوردم حالم بهم میخوره از خونمونم بدم میاد .از ا ...

خب همنام جزو علایم بارداری حساب میشه

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
خدا نکنه...من با یه هفته تاخیر شده این. احتمالا هفته ۶

شاید سنشون اشتباه حساب میکنی نه هزار خیلی زیاده ولی خب من بعد نه بارداری تازه فهمیدم  عددبتا همش الکیه همش استرس هست کلا عددبتا تو هرفرد و تو هربارداری یه جور پیش میره....من چقدر بااین عددبتا خودمو آزار میدادم 

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
بسلامتی گلم انشالله صحیح و سالم بیاد بغلش

همچنین عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما بتات چند بود؟‌ بنظرت ربطی بین بتا و جنسیت هست؟‌

من بعد از ده روز تاخیر 1400

هفت

انشالله صحیح و سالم بیاد بغلتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706