2737
2739
عنوان

وای بچه ها دستام داره میلرزه بیاین عکسشو بفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 22262 بازدید | 914 پست
استارتر عزیز خودتو بدبخت میکنیااااا

بخدا دوسش دارم

باور کن فک میکنم ی لحظه نباشه تو زندگیم نمیتونم

دیشب تصمیمم قطعی بود ک تمومش کنم

امروز ک دیدمش اصن همه چی یادم رف

من به هیچ وجه چیزی را مسخره نمیکنم ، این قدرت را دارم که به چیزی که نمی توانم درک کنم احترام بگذارم.⚠🌻
سرت واسه این دعواها درد میکرد نامزد کردی؟ 😐

نه به خدا کی آخع از دعوا خوشش میاد؟

من به هیچ وجه چیزی را مسخره نمیکنم ، این قدرت را دارم که به چیزی که نمی توانم درک کنم احترام بگذارم.⚠🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به چیت مینازی یا به چیت مغروری اصلا جمله خوبی نیست خصوصا به همسر آینده ادم این رو بگه منم بودم واکنش بدی نشون میدادم و کینه به دل میگرفتم

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
بخدا دوسش دارم باور کن فک میکنم ی لحظه نباشه تو زندگیم نمیتونم دیشب تصمیمم قطعی بود ک تمومش کنم ا ...

چی بگم😔چشو گوشتو بستی دو روز دیگه بدبختت میکنه

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
فک کردم میخواد ی یلایی سر خودم بیاره بخدا مث سگ میلرزیدیم هنوز دستام میلرزه

داشتم فک میکردم چه ادمای عتیقه ای پیدا میشن این روزا یهو دیدم هر دوتا تاپیک مال ی کاربره 😑😑😑😑 

عقد کردی باز میای بدتر از این تعریف میکنی

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2738
عزیزم نامزدتون مثل همسر منه. خیلی حفظ غرورش و مردونگیش براشون مهمه. ببین اینجور مردها برخلاف غرورش ...

دقیقا همه حرفایی که گفتی درسته

توی دعوا ساکت میشی بعدش باهاش حرف میزنی منطقی میشه؟

نه دیوونه نیس الان فهمیدم عاشقه

زرشک ، نرود میخ آهنین در سنگ

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

اميدوارم بهترين ها برات اتفاق بيوفته. من و تو ام همسنيم ولي حس ميكنم تو دختر ساده و دوست داشتني هستي💖

ولي من اگه جاي تو بودم اين موضوع رو با مامانم يا كسي از فاميل كه بزرگتر از خودم باشه و باهاش راحتم درميون ميذاشتم... ما ممكنه خيلي نصيحت ها بكنيم ولي فرهنگ همه ماها باهم فرق ميكنه و هركي اين موضوع رو از ديد خودش بررسي ميكنه. نامزدي براي شناخت بيشتره و هر جا حس كردي داره ميلنگه بايد مشورت بگيري از خونواده

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت...که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت...من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش... هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت...همه کس طالب یارند چه هشیار چه مست... همه جا خانه عشق است چه مسجد چه کنشت...💜
والا بخداا این چیه  عقدین😑

نه عقد نیستیم هنوز اما از جونمم بیشتر دوسش دارم

عزیزم همچین کسی تعادل روحی روانی نداره بعدها مشکلات بزرگتری برات درست خواهد کرد و خیلی درگیری روحی ب ...

نمیدونم چی بگم بخدا

نه عقد نیستیم هنوز اما از جونمم بیشتر دوسش دارم

جونتو بذار فرار کنن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706