2737
2734
عنوان

وای بچه ها دستام داره میلرزه بیاین عکسشو بفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 22263 بازدید | 914 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر اصلا عزت نفس و اعتماد به نفس نداری خودتو اسیر یه ادم عصبی کردی که فکر کنم کار وبار درستیم نداره اخه ادم میره با پسر ۲۱ ساله دوست میشه اونم وقتی کنکور داره

بذار بری دانشگاه دیدت گسترده میشه ادم قبل دانشگاه خیلی محدود فکر میکنه

لیاقت تو ادمیه ک گوشی برات بشکنه سرت داد بزنه بهت بگه تف به روت با سنگ شیشه ماشین بشکنه تن تورو بلرزونه هر روز یک بامبولی دربیاره؟؟؟!!!

لیاقت تو اینه؟؟؟ خودتو در این حد میبینی

اگه خودتو انقدر کم میبینی که با یه عذر خواهی در مقابل این رفتارا شل بشی حرفی نمیمونه واقعا

بدبختیت مبارک

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
اون آدمی که با سنگ به شیشه زد و موبایل رو جوری پرت کرد که له و لورده شد، به لحظه فکر نکرد اگر تو سر ...

چرا از کاه کوه میسازی؟

ی سنگ کوچیک بود ک فقط منو خبر کنه برم لب پنجره

چرا قضیرو جنایی میکنی

من به هیچ وجه چیزی را مسخره نمیکنم ، این قدرت را دارم که به چیزی که نمی توانم درک کنم احترام بگذارم.⚠🌻
2738
عکس موبایل رو دیدم که له شده بود. اگر تو سرت خورده بود،😐

اون ی موبایله که اصن اندازه کف دست منم نیست اندازش

بعدشم وقتی پنجررو باز کردم واستاد بهم نگاه کرد فهمیدم ی چیز میخواد بندازه سرمو بردم عقب بعد گوشیو پرت کرد ک بیفته داخل اتاق

ی بار نصف شب واسم ی شال خریده بود اورد میخواست بندازه خورد تو صورتم

شال ک اصن چیه ی تیکه پارچه 

تا دو روز عذرخواهی میکرد

واقعا نامردیه در حقش اگ اینجوری بگیم

من به هیچ وجه چیزی را مسخره نمیکنم ، این قدرت را دارم که به چیزی که نمی توانم درک کنم احترام بگذارم.⚠🌻
عزیزم اون جوری که تو تعریف کردی... عکس گوشیتم که اون شکلی بود.. ادم اینجوری فک میکنه

ن واقعا اونطوری نبود دیگ نامردی نکنیم در حقش ی سنگ کوچیک زد ک من فقط بیام لب پنجره

گوشیم میخواست بندازه اولش با اخم نگاهم کرد ک من رفتم عقب بعد انداخت

اسی جان بنظرم از فردا ممکنه بازم بحث کنین.. بنظرم تنها کسی که میتونه کمکت کنه یه مشاور خوبه

بله حتما کمک میگیرم از مشاور

اگه فاز اسی فهمیدی ب منو بگو 

خب از خودم بپرس

فهمیدم منم مقصر بودم و ب جای تموم کردت میخوام درستش کنم

ایرادش کجاس