2733
2739
عنوان

وای بچه ها دستام داره میلرزه بیاین عکسشو بفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 22263 بازدید | 914 پست
خیلی بد بود اصن بعدش نشست گریه کرد منم گریه کردم پر خاک شدیم حرف زدیم و حرف زدیم گریه میکرد داد ...

تا حالا ندیده بودم گریه کنه

وضعش داغون بود

وقتی داشت اونارو اتیش میزد اتیش ب کفش و شلوارش گرفت اونام یکم سوختن

گریه میکرد ناجور

سرشو بغل کردم یکم آروم شه اما اروم نمیشد

باباش ب من زنگ زد گفت پیام جریمتون اومده چیکار دارین میکنین

من به هیچ وجه چیزی را مسخره نمیکنم ، این قدرت را دارم که به چیزی که نمی توانم درک کنم احترام بگذارم.⚠🌻

گفتم محمد عصبانی بود پلیس جلومونو نگه داشت وانستاد سرعتش ۱۸۰ تا بود

گفت الان حالتون خوبه

گفتم اره

گفت ارومش کن بعد بهت زنگ میزنم

رفتم پیش محمد هنوزم گریه میکرد

میگفت به من گفتی عاشقم نیستی مرد نیستی ب من گفتی ب چیت مینازی

من داشتن تو مغرور بودم ک اونم رفت

من به هیچ وجه چیزی را مسخره نمیکنم ، این قدرت را دارم که به چیزی که نمی توانم درک کنم احترام بگذارم.⚠🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگ گفتم اصن اگ دلت خنک میشه بیا منو بزن ولی گریه نکن اما اصن اشکاش بند نمیومد مث بچه ها گریه میکرد

اصن هیچوقت اینجوری ندیده بودمش تو این دوسال

دیگ ی دو سه ساعتی گذشت و یکم اروم شد سرشو بغلم کردم اروم شه وضعش خیلی افتضاح بود

اخرش چي شد؟ عذر خواهي كرد؟؟

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت...که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت...من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش... هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت...همه کس طالب یارند چه هشیار چه مست... همه جا خانه عشق است چه مسجد چه کنشت...💜
2731

یکم صحبت کردیم

قرار مدار گذاشتیم 

قرار شد خودمونو درست کنیم

قک میکردم زیاد دوسم نداره ولی امروز فهمیدم اشتباه میکردم من خودم انقد دوسش دارم حتی بیشتر از جونم

نمیدونم چجوری بگم

بعد باباش ب من زنگ زد دوباره گفت چیشد

گفتم هیچی اروم شدیم و فلان

گفت دارین برمیگردین مواظب باش بیشتر از ۱10 تا نره گفت میدونم واسه تفریح رفتین

مثلا میخواست حال مارو خوب کنه

دیگ منو محمدم زود برگشتیم چون مامانم گوشیمو یکسره کرده بود نگران شده بود

برگشتیم محمد پیام داد گقت بعدازظهر بیا حرف بزنیم

لحنش خیلی مهربون بود

اخرش چي شد؟ عذر خواهي كرد؟؟

من بدهکارم شدم یه چیزی

منو ی کار کرد عذرخواهی کنم

انتظار داری اون ازم عذرخواهی کنه؟

فقط بخاطر یه حرف اینجوری میکنه؟یا قبلا تحقیرش کردی؟

نمیدونم

شب قبلش دعوا کرده بودیم بهش گفتم مرد نیستی نامردی

یه جاعم تهدیدم کرد گقتم مثلا میخوای چه غلطی کنی

از همونا ناراحت شده بود

2740
من بدهکارم شدم یه چیزی منو ی کار کرد عذرخواهی کنم انتظار داری اون ازم عذرخواهی کنه؟

مگه قرار نشد كه دوتاتون خودتونو تغيير بديد؟ اونم بايد عذر خواهي ميكرد تو اشتباهي نكردي اخه...

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت...که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت...من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش... هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت...همه کس طالب یارند چه هشیار چه مست... همه جا خانه عشق است چه مسجد چه کنشت...💜
یکم صحبت کردیم قرار مدار گذاشتیم  قرار شد خودمونو درست کنیم قک میکردم زیاد دوسم نداره ولی ام ...

نمیدونم چی میشه دیگ

گفت بیا حرف بزنیم واسه اینه ک منظور مشکلاتمونو حل کنیم

فاطمه گفتي تاريخ عقدت براي سال ديگه است يا مال همين امساله؟؟

مگه قرار نشد كه دوتاتون خودتونو تغيير بديد؟ اونم بايد عذر خواهي ميكرد تو اشتباهي نكردي ا ...

نه خواهر فقط قرار شد من خودمو تغییر بدم و عذرخواهی کردم😐

رفتم باهاش حرف بزنم حتما باید بهش بگم

اونجا خیلی وضعش داغون بود ب خدا اگ میگفتم ازم عذرخواهی کن خودشو از همون کوه پرت میکرد پایین

مگه قرار نشد كه دوتاتون خودتونو تغيير بديد؟ اونم بايد عذر خواهي ميكرد تو اشتباهي نكردي ا ...

بابت حرفایی ک بهش زدم ناراحته ازم

نه واسه ۴۰۱

واسه چی

پنچرم کردیم واستادیم تو خیابون ازش عکس گرفتم

موقع برگشتن

حالش یکم بهتر شده بود ولی ن زیاد

بزارم عکسشو