2733
2739
عنوان

خانم خودت باش نه حلقه به گوش شوهرت

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 53 پست
اولا که ان شاء الله خدا مادرتون را شفا بده 🤲🤲🤲🤲دوما عزیزم من از لفظ غلام استفاده نکردم حلقه به گ ...

ممنون ولی مادرم بیمار نیست، بیمارم بچست😊

دوما قدیم به گوش غلامانشون حلقه میزدن که مشخص بشه این غلامان تحت اختیار ارباب هاشون هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نتورک طبل تو خالی 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
پول آموزش نخوان من هستم اینستا و تل و وات هم ندارم

اصلا هزینه ای نمیحوان ولی به نظر شما میشه شغل اینترنتی داشته باشی ولی حداقل واتساپ هم نداشته باشی؟ 

ایتا هم نداری؟ 

خوشا به سعادت هرکس که عمیقا احساس خوشبختی میکنه😔
2728
ممنون ولی مادرم بیمار نیست، بیمارم بچست😊 دوما قدیم به گوش غلامانشون حلقه میزدن که مشخص بشه این غلا ...

شرمنده خوندم مادم

خدا سلامتی بده به بیمارتون ان شاء الله 

ممنون ولی مادرم بیمار نیست، بیمارم بچست😊 دوما قدیم به گوش غلامانشون حلقه میزدن که مشخص بشه این غلا ...

ایشالله سلامتی کاملشو ب دست میاره ب لطف خدا 

حرفت اولی نداشت😁

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔

نه من اصلا این را نمیدونستم به خدا من به همون منظور گوش به فرمان گفتم 

علاوه بر غلام حلقه ب گوش،،،کلاهبردار هم نباشیم

کلاهبرداری چیه وقتی حتی هزار تومن ازت نمیخوان نه چک و سفته نه ضامن دیگه چه کلاهی میخواد بردارن؟ 

2738
نه من اصلا این را نمیدونستم به خدا من به همون منظور گوش به فرمان گفتم 

شما بگو کارتو اینجا دیگه چی بود ما ازت حمایت میکنیم نمیزاریم کسی اذیتت کنه

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔
😁😁😁😁 ببکشید

ببکشید چیه دیگه ای بابا😁ببخشید مجید جان دلبندم ببخشید😂😂😂😂

نه جانم تایپی نیست عزیزم

منم درخاست دادم توضیح بده دیگه

2706