2410
2553

دعوت به همکاری میکنم از خانم هایی که دلشون میخواد یه شغل پرسود خانگی داشته باشن❤️

نه نیاز به تحصیلات عالیه داره

نه زمان و مکان خاصی میخواد

نه سن و سال خاصی میخواد

از همه چی مهمتر سرمایه اولیه نمیخواد😍😍😍

منم یه زمانی مثل خیلی از شما دنبال یه منبع درامد خونگی بودم خیلی از نی نی سایتی ها انگ بی عرضگی به من میچسبوندن

نه پول داشتم برم کلاس خیاطی نه پول داشتم برم کلاس گلسازی نه چیزهای دیگه که از طریق اونها بخوام منبع درامدی داشته باشم

اما شکر خدا اینکار تونسته اعتماد بنفس من را خیلی بالا ببره

خیلی از مشکلات من به لطف خدا حل شده

در خواست دوستی بدید توضیحات بیشتری میدم

خوشا به سعادت هرکس که عمیقا احساس خوشبختی میکنه😔

داری اشتباه میزنی!!

اینجا کلا سایه زن شاغل رو با تیر میزنن 😂

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

الان بهت حمله میکنن صب کن😂😑

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
برای تبلیغات شان کسیو زیر سوال نبر خانومی ک شاغل نیس غلام حلقه به گوش شوهرش نیست 

من شاغلم

و بارها همبنو تو سایت گفتم

شان زن به شغلی که گاهی بیشترین استرس ها و بیشترین اهانت ها درش به اون خانم میشه نیست!

برای تبلیغات شان کسیو زیر سوال نبر خانومی ک شاغل نیس غلام حلقه به گوش شوهرش نیست 

از نوع تبایغات خوشم نیومد، هرکس خانه داره و شاغل نیست مگه غلام حلقه به گوشه

این نوع تبایغات ها فقط نتیجه ی منفی دارن

میشه همینجا بگی گلی؟

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

من تبلیغ نمیکنم من فقط دوست دارم خیلی ها مثل من به ارزوشون برسن 

بعد من از لفظ غلام استفاده نکردم 

حالا هر جور دوست دارید برداشت کنید

خوشا به سعادت هرکس که عمیقا احساس خوشبختی میکنه😔
2706