2733
2739
عنوان

خانم خودت باش نه حلقه به گوش شوهرت

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 53 پست
خب همین جا به همه توضیح بده دیگه

عزیز دلم اینجا فاز منفی زیاد هست

خیلی ها فقط منتظرن یکی تایپیک بزنه بگن دروغ میگه 

و هزار تا چیز دیگه

خوشا به سعادت هرکس که عمیقا احساس خوشبختی میکنه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینجا نمیشه بگی

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔
2728
2740
اینجا توضیح بده همه متوجه شن دیگه بهتره که

جان دلم اینجا میخوان الکی جو را متشنج کنن و ادم را زیر سوال ببرن برا همین نمیتونم اینجا بگم 

بعضی ها فقط منتظر یه اشاره هستن حمله کنن

من شاغلم و بارها همبنو تو سایت گفتم شان زن به شغلی که گاهی بیشترین استرس ها و بیشترین اهانت ها درش ...

دارم پسرمو شیر میدم تو این لحظه از ته دلم دعا میکنم هرچی زودتر سلامتیشونو بدست بیارن برادرتون

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔
من شاغلم و بارها همبنو تو سایت گفتم شان زن به شغلی که گاهی بیشترین استرس ها و بیشترین اهانت ها درش ...

قبول دارم عزیزم ولی واقعا سخته برای خرید کوچکترین چیز باید کلی به شوهرت توضیح بدی تا پولی بهت بده واقعا اینجوری زنه که زیر سوال میره

جان دلم اینجا میخوان الکی جو را متشنج کنن و ادم را زیر سوال ببرن برا همین نمیتونم اینجا بگم  ب ...

پول آموزش نخوان من هستم اینستا و تل و وات هم ندارم

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
جان دلم اینجا میخوان الکی جو را متشنج کنن و ادم را زیر سوال ببرن برا همین نمیتونم اینجا بگم  ب ...

پس من درخواست دوستی میدم ولی قبلش بپرسم ببینم ازاین تایپیست ها نیست کارتون؟

لایک نکنید                      
از نوع تبایغات خوشم نیومد، هرکس خانه داره و شاغل نیست مگه غلام حلقه به گوشه این نوع تبایغات ها فقط ...

اولا که ان شاء الله خدا مادرتون را شفا بده 🤲🤲🤲🤲دوما عزیزم من از لفظ غلام استفاده نکردم حلقه به گوش یعنی گوش به فرمان چرا کلمه اضافه میکنید

2706