2737
2739
عنوان

دوس پسرم بم گفت،...تروخدا بیاین

526 بازدید | 31 پست

پسره پیام داده

ببین منم ازون پسرا نیستم که به قصد ازدواج از دخترا سواستفاده کنن

و میدونم که شما دخترا احساساتی هستین و اصلا دوست ندارم از طرف من ضربه بخوری

من قصد ازدواج دارم ولی با عشق

و تا عاشق نشم ازدواج نمیکنم

عشقم که دست خود ادم نیست

برا همین نمیتونم تضمین بدم رابطمون نتیجه بده یا نه

از قدیمم گفتن جنگ اول به از صلح اخر

الان تصمیم با توئه

اگه افتخار میده فعلا دوست باشیم که من پایتم و اگه غیر اینه من نمیتونم تضمینی بدم

منظورش چیه؟؟؟بنظرتون حرفش منطقیه???چی باید بگم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داره محترمانه میگه فقط برا دوستی شما اگه قصدت ازدواجه باهاش قطع رابطه کن چون وقتی جدا شید خودت آسیب میبینی

وزن اولیه:۸۰ روز شروع دوره اول ۹۹/۵/۲۹ روز پایین دوره اول:۹۹/۷/۷.   وزن فعلی :۷۸.    وزن فعلی ۷۴
2738

چقدر لحنش برای من آزار دهنده بود

عزیزم اگه میتونی ازش جدا شو یجوری رفتار کرده انگار تو له له میزنی برا شوهر

بگو اوکی منم دختری نیستم که خودنو بازیچه پسرا کنم خدانگهدار و ایام به کام

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
خب تازه اشنا شدیم من فک کردم ازدواجیع حالا اینو میکه حتی همو ندیدیم هنوز

خب راس گفت همین اول کار ک ازدواج نمیکنه منطقی حرف زده باهم باشید اصن ببین باهم اوکی هستین یا ن ازروی عقلانیت تصمیم بگیرین سریع هم نگید کات 

ب هرحال شناخت دیگه

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

اتفاقا من خیلی خوشم اومد که از همون اول صادقانه اومده جلو، نه مثه خیلی از پسرای این دوره زمونه که با هزار دوز و کلک میان جلو خودشونو عاشق سینه چاک نشون میدن آخرسرم که به هدفشون میرسن میزارن میرن...این پسره حداقل از اولش با صداقت جلو اومده